Діти в луцькому дитсадку зібрали передачу на фронт

Вихованці луцького ДНЗ №17 «Жайворонок» зробили свій внесок в майбутню перемогу української армії та передали бійцям на Схід гостинець.

Про це повідомили у ГО «Переселенці Криму та Донбасу».

Це стало можливим завдяки спільної ініціативи адміністрації дитячого навчального закладу та організаторів проекту «Волонтерський інкубатор». Ініціатори проекту «Волонтерський інкубатор» – ГО «Переселенці Криму та Донбасу» за підтримки СНУ. Проект реалізується за спільної підтримки Громадської ініціативи «Крим SOS» та фінансової підтримки «Stabilization Support Services».

Як зазначила координатор «Волонтерського інкубатора» Олена Якобсон, завдяки спільної ініціативи адміністрації дитячого садочку та організаторів проекту, в ДНЗ № 17 «Жайворонок» було зібрано неймовірну кількість домашньої консервації та лікувальних чаїв. Але цього дітям здалося замало і вони від себе ще додали малюнки та листи для солдат.

«Ми з дітками в садочку саджали лікарські рослини. Пізніше ми запропонували батькам принести домашні консерви, щоб передати бійцям на Схід. Потім з рослин ми зробили лікарські чаї, які наші вихованці самі сушили, діти намалювали малюнки. Зараз зимою всі ці закрутки з чаями хлопцям будуть якраз у нагоді. Вони мають знати, що ми їх підтримуємо та вболіваємо за них», – говорить завідуюча ДНЗ № 17 «Жайворонок» Світлана Краля.

На питання, як діти реагують на подібні акції, Світлана Краля відповіла: «В нашому маленькому садочку є 10 дітей, чиї батьки є учасниками бойових дій в зоні АТО. Зараз діти стали дуже дорослими, вони все усвідомлюють та їм не треба нічого пояснювати. В нас на заняттях вихователі питають діток: Чого б ви один одному побажали? І дуже страшно стає, коли маленька дитина відповідає: Миру!»

Усі смаколики та малюнки від діток ДНЗ №17 «Волонтерським інкубатором» було передано волонтерам «Волинь SOS». Як повідомила Тетяна Должко з «Волинь SOS», дещо з зібраного вже поїхало на Схід до бійців 36 та 57 бригади.

Залишити відповідь