З’явилося аудіопопередження російського Су-24

Турецька армія в середу, 25 листопада, оприлюднила аудіозапис попереджень у бік екіпажу російського бомбардувальника Су-24, перш ніж він був збитий поблизу сирійського кордону.

Про це пише ТСН.ua.

“Це ВПС Туреччини. Ви наближаєтеся до повітряного простору Туреччини. Змініть курс на південь”, – говорить голос англійською мовою, повторюючи повідомлення кілька разів.

Нагадаємо, пілот Су-24, який вижив, заявив, що ніякого попередження з боку турецьких військових не було, і російський літак не порушував повітряний простір Туреччини.

Турецька влада зі свого боку стверджує, що протягом 5 хвилин 10 разів попереджала екіпаж Су-24.

Нагадаємо, 24 листопада російський військовий літак Су-24 був збитий військовими Туреччини. Двом росіянам, які були на борту Су-24, вдалося катапультуватися, проте в повітрі їх обстріляли сирійські повстанці. Один з них був убитий, інший – Сергій Мурахтін – врятували спецпризначенці Росії та Сирії.

Президент РФ Володимир Путін посмертно присвоїв звання Героя Росії командиру збитого на кордоні Сирії і Туреччини літака Су-24 Олегу Пєшкову. Також глава РФ нагородив орденами Мужності капітана Мурахтіна Костянтина Валерійовича і матроса Позинича Олександра Михайловича (посмертно).

Залишити відповідь