Осіпов виграв суд щодо виборів у Маріуполі

Нардепи та громадські активісти, серед яких і Андрій Осіпов, подали у Київський апеляційний адміністративний суд на ЦВК, що заборонила передвиборчу агітацію в Маріуполі та Красноармійську після 23 жовтня. У результаті вони виграли справу.

Про це повідомляє нардеп Світлана Заліщук на сторніці у Facebook.

Нагадаємо, через низку порушень 25 жовтня місцеві вибори у Маріуполі та Красноармійську не вдалося провести. Проте Центральна виборча комісія своїм рішенням заборонила учасникам продовжувати агітацію напередодні проведення виборів 29 листопада.

“Щойно виграли суд – тепер у Маріуполі й Красноармійську можна проводити агітацію всупереч постанові ЦВК, яка таку агітацію на виборах 29 листопада забороняла. По суті, даючи можливість лише Ахметову через свої заводи й підприємства переконувати виборців, кого обирати владою наступної неділі. Тепер усі продемократичні сили, які хочуть поборотися за владу в Маріуполі, отримали додаткову можливість донести свою думку до людей”, – пише Світлана Заліщук.

Разом із нею позов подавали народні депутати Олександр Черненко, Альона Шкрум, Іван Крулько та громадські активісти Андрій Осіпов, Олександр Солонтай, Володимир Ястремський, Петро Андрющенко.

Щойно виграли суд – тепер у Маріуполі й Красноармійську можна проводити агітацію всупереч постанові ЦВК, яка таку агіта…

Publié par Svitlana Zalishchuk sur lundi 23 novembre 2015

Выиграли суд, здравый смысл восторжествовал и теперь в Мариуполе и Красноармейске можно проводить предвыборную агитацию…

Publié par Alex Ryabchyn sur lundi 23 novembre 2015

Коментування вимкнене.