У Луцьку забарикадували сцену драмтеатру

На сцені драматичного театру в Луцьку під час відзначення  Дня Гідності та Свободи виросли барикади.

Таку імпрезу влаштували 20 листопада під час заходів з нагоди свята, – повідомили у прес-службі міської ради.

Участь у них взяли голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, луцький міський голова Микола Романюк, учасники революційних подій, представники духовенства, підприємств, установ, організацій, мешканці міста.

Учасники заходи мали можливість переглянути тематичні композиції «Україна незборима зроду – як душа великого народу». Зокрема, були озвучені композиції “Україна моя”, “Мамо…”, “Україно пробудись”, “Заспіваймо пісню за Україну”, “Не йди”, “Молитва”, “Горить майдан” та інші.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані під звуки пісні “Гей плине кача”, зокрема, волинян Василя Мойсея, Олександра Бадеру, Сергія Байдовського, Едуарда Гриневича, Юрія Сидорчука, Івана Тарасюка та Віктора Хом’яка.

Звертаючись до присутніх, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зазначив: “Ми низько склоняємо голови перед Героями Майдану. Нехай вічно у наших серцях і пам’яті живе цей подвиг, який пробудив Україну, створив всі умови, щоб ми собі сказали — ми вільні і незалежні, ми хочемо жити по-іншому, нехай живе іншою наша Україна”.

2 коментарі

  1. Парасюк сказав:

    А не стидно вам усім дивитися на портрети загиблих????
    В країні нічого не змінилося ні на один міліметр крім януковича бидло залишилося при владі. За що гинуть молоді хлопці яких набирають як мішені??? Подивіться на ці ситі морди….

  2. Ніна сказав:

    Ківерцівські артисти – кращі артисти Волині!!!
    Подібного заходу давно “не бачив” театр… Браво! Кожного з глядачів “зачепило” за живе… Вдячність режисерам Ківерцівського РБК і Обласного Центру культури! Директору РБК – Заслуженому працівнику культури України Олександрові Бовканюку УКЛІН!

Залишити відповідь