Як послати військову прокуратуру, – поради адвоката

Волинський адвокат Василь Нагорний, який безоплатно захищає бійців АТО від переслідувань військової прокуратури, склав для своїх підопічних цілий алгоритм дій.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

Подаємо його допис без змін і правок:

«Наша військова прокуратура кудись поспішає – певно, скоро звітність річну треба здавати, або новий військовий прокурор хоче показати, що він «крутіший» за звільненого…

Якщо отримали повістку про виклик до військової прокуратури, то прочитайте, те що написано нижче. На телефонний виклик я б не з’являвся, бо ходять чутки, що розвелись злі люди, які дзвонять і представляються військовими прокурорами. Попросіть того, хто дзвонить надіслати вам повістку. Отже:

  1. Знайдіть порядного адвоката.
  2. Скажіть рідним, що вони на час слідчих дій забули все, що відбувалось з часу мобілізації. Якщо вони хоч здалеку бачать прокурора, міліціонера, то треба пригадати лише дві цифри 6 і 3. Ці дві цифри складають «магічне» число 63, яким позначена стаття Конституції, яка дає право вам не давати покази відносно сина, чоловіка, батька. Попередьте сусідів, що в них на такий випадок не має таких чарівних чисел, але в них погано з пам’яттю)))
  3. Запишіть цю статтю (63 Конституції) на листочок і якщо прийшли до прокуратури без адвоката, то вийміть її і тицніть слідчому прокуратури, а самі прикиньтесь «німим»))). Не ведіться на розмову по-душам. Їм все одно, що ви воювали, втратили здоров’я, були нагороджені, вирвались з полону. Да, і кількість осколків у вашому тілі, як часто у вас від тиску йде кров носом та чому ви не спите вночі – слідчих теж не хвилює…
  4. Далі – шукайте адвоката. Тільки, наголошую, не за порадою і не за викликом слідчого військової прокуратури.
  5. На прохання слідчого надати: характеристики, довідки про склад сім’ї, довідки з нарко та псих, медичні довідки, копії наказів, епікризи і т.д. – покажіть йому заздалегіть підготовлений листочок на якому написано слово «КПК» і намальовано «5 пальців» в різних ракурсах. Хай самі шукають, роблять запити, витребовують документи, а не вас ганяють. Ви своє відповзали під «Градами», а вони гроші за це заробляють!!!»

Залишити відповідь