Волонтери прозвітувалися за гроші з «Гаражного розпродажу»

На гроші, зібрані під час благодійного «Гаражного розпродажу» в Луцьку, волонтери придбали теплу білизну, каремати та флісові балаклави.

Про це у спільноті «Добрі справи» у соціальній мережі Facebook написала організаторка акції Вероніка Попик.

Наприкінці вересня спільними зусиллями луцькі волонтери влаштували благодійний гаражний розпродаж. Тоді упродовж двох днів волонтери зібрали понад 20 тисяч гривень.

«Розпродаж був організований як благодійний захід, кошти збирались для забезпечення наших бійців в зоні бойових дій теплим одягом. Всі партнери і учасники акції працювали на безоплатній основі, що дозволило суттєво зекономити витрати. В результаті на виручені кошти ми придбали 105 одиниць теплої білизни, 20 карематів і 30 флісових балаклав!» – зазначила Вероніка Попик.

Усі придбані для бійців речі вже розіслані або розсилаються хлопцям і дівчатам, які знаходяться на передовій: 14-та, 24-а, 54-а, 72-а, 30-та (танковий батальйон) окремі механізовані бригади, 79-а і 95-та окремі аеромобільні бригади, 57-а окрема мотопіхотна бригада, Нацгвардія, розвідрота 1-ого танкового батальйону, Луганський прикордонний загін, батальйон «Донбас-Україна», спецпризначенці, протитанкова бригада, тербат «Волинь».

«Звичайно, ми розуміємо, що забезпечення бійців – це одне з головних завдань Міністерства оборони, але чи можете ви спокійно жити в теплих квартирах і будинках, знаючи, що ваші земляки елементарно мерзнуть? – очевидно, що ні», – йдеться у повідомленні.

Вся допомога, отримана з коштів гаражного розпродажу, була, в основному, адресною. Речі передавались через луцьких волонтерів, які мають прямі контакти з бійцями.

Речі, які не були продані на сейлі, можна придбати через інтернет-спільноту Добрі справи або прийти в шоу-рум «Добрих справ» за адресою: м. Луцьк, вул. Кондзелевича, 2.

Залишити відповідь