Представники «Лісової пісні» проігнорували суд проти журналістів

Представники санаторію «Лісова пісня» проігнорували перше судове засідання за позовом журналістів видання «Громадське.Волинь» щодо надання інформації про штатний розпис та посадові оклади.

Судове засідання відбувалося у четвер, 19 листопада.

Нагадаємо, у 2015 році розгорівся скандал щодо цього санаторію, фігурантами якого стала фінансова інспекція, громадська рада при ОДА та журналісти.

Так, у 2014 році фінінспекція виявила порушення у господарській діяльності. Згодом їх також побачили члени громадської ради при ОДА, які відвідали санаторій. Зокрема йдеться про «секретні» номери, про які не знав керівник, будинки, що «висять в повітрі» через санітарно-гігієнічні норми, радянські «люкси» тощо.

Проте згодом виявилося, що члени громадської ради при ОДА Богдан Рущинський, Андрій Горошко і Віталій Захарченко влаштувалися працювати у санаторій. Цей факт викликав незадоволення голови ради Ігоря Дильова та багатьох членів ради. Тому вони закликали громадські організації, які делегували Рущинського, Горошка та Захарченка, провести ротацію. Журналістка видання «Громадське.Волинь» Оксана Ковальчук намагалася отримати підтвердження працевлашутвання активістів, витребувавши у санаторію штатний розпис і посадові оклади працівників через інформаційний запит.

Однак Віктор Карпук відмовив на підставі власного наказу №89 від 11.08.2015 «Про введення в дію Положення «Про комерційну таємницю та конфінденційну інформацію санаторію «Лісова пісня».

Під час судового процесу Оксана Ковальчук розповіла, що у «Лісовій пісні» двічі проігнорували запит видання і лише з третього разу після відправлення запиту на інформацію рекомендованим листом, надали відповідь із відмовою. Як пояснив представник видання та головний юристконсультант незалежної профспілки України Олександр Тарасов, інформація про штатний розпис та посадові оклади працівників комунального санаторію не може бути віднесена до комерційної таємниці.

Розгляд справи продовжать у наступному засіданні 27 листопада о 15:30, аби з’ясувати додаткові обставини та отримати додаткові докази.

3 коментарі

  1. мельниківець сказав:

    І за що Карпук тому Рущинському(“борцю” з корупцією самооборони Волині) платив по 10тис. за нібито юридичний супровід справ санаторію,виділив номер люкс на літо, безоплатно харчував спочатку в ресторані а потім(після скандалу) в їдальні санаторію???

  2. люстратор сказав:

    Шановний мельниківець! Не володієте інформацією даний Рущинський ще той бабнік, вже давно проживає на крутій дачі с.Світязь в одинокої вдови!

  3. трейдер сказав:

    та керівництво цього замовного агенства за олрилюднення персональних даних вже давно має сидіти. Просто ті кого вони облили грязюкою і практично обікрали видно недалекі люди, якщо читають і мовчать і навіть не пробують себе захистити

Залишити відповідь