Росія перекинула у Крим новітні «кораблі-невидимки»

Російська Федерація перекинула в окупований Крим новітні “кораблі-невидимки”.

Про це заявив начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан 1 рангу В’ячеслав Трухачов, – пише Дзеркало тижня.

Власне, 18 листопада до Севастополя прибули малі ракетні кораблі (МРК) “Серпухов” і “Зелений Дол”, які надійшли на озброєння Чорноморського флоту.

“Напередодні МРК успішно пройшли державні випробування в Новоросійську і здійснили добовий перехід в головну базу флоту, до місця постійної дислокації, – повідомив Трухачов.

За його словами, Чорноморський флот не поповнювався бойовими надводними кораблями цього класу з 2002 року, коли в Севастополь з Балтійського флоту був перекинутий ракетний корабель на повітряній подушці “Самум”.

“Відмінною особливістю малих ракетних кораблів проекту 21631 є поглинаючі покриття корпусу і особлива конструкція площин силуету, що зменшує ймовірність виявлення корабля в морі. Крім того, корпус корабля виготовлений у відповідності з вимогами щодо зниження радіолокаційної помітності, так званої стелс-технології. Тому на екрані радара відрізнити МРК від риболовецького сейнера або навіть великої яхти важко. Поглинаючі високочастотні випромінювання покриття і похилі площини силуету ще більше зменшують ймовірність виявлення цього швидкого і маневреного корабля”, – йдеться в повідомленні.

12 листопада повідомлялося, що РФ відправить в Крим партію новітніх винищувачів Су-30СМ.

“У відповідності з планом переозброєння ЧФ на нові зразки військової техніки до 2016 року морська авіація флоту отримає ще кілька літаків Су-30СМ. Також в січні наступного року 20 чорноморських льотчиків пройдуть перепідготовку на нові типи літаків”, – заявив представник прес-служби флоту Микола Воскресенський.

За інформацією ЗМІ у вересні Росія проводила випробування в Криму нових літаків Су-30СМ. Варто відзначити, що РФ задіяла в рамках військової операції в Сирії змішану авіагрупу, до складу якої входять винищувачі Су-30СМ.

 

 

Залишити відповідь