Порошенко дозволив українській армії відстрілюватися

Українські військові отримали наказ відкривати вогонь на ураження в умовах, коли вони є об’єктом нападу.

Про це заявив президент Петро Порошенко, – пише Українська правда.

“Вчора і сьогодні вночі підрозділи ЗСУ продемонстрували добрий бойовий вишкіл, миттєво відреагували на атаки диверсійно-розвідувальних груп та груп бойовиків”, – зазначив він.

“Ці спроби зірвати Мінські домовленості свідчить про те, що ризики і загрози національній безпеці, суверенітету, територіальній цілісності і незалежності України залишаються надзвичайно високими”, – підкреслив президент.

Він також повідомив, що військовослужбовці, які несуть службу на Сході, мають наказ давати відсіч ворогу у разі загрози їх життю.

“Українські військові мають твердий наказ в умовах, коли вони є об’єктом нападу відкривати вогонь на ураження. Ми не допустимо, щоб ворог зміг застати нас зненацька!” – додав Порошенко.

Водночас президент наголосив, що це є лише оборонними діями, і не зважаючи на провокації проросійських бойовиків, які до них спонукають, Україна неухильно виконує домовленості задля встановлення миру.

Глава держави також зазначив, що Україна проводить консультації з країнами Європейського Союзу і трансатлантичними партнерами щодо продовження санкцій проти країни-агресора.

2 коментарі

  1. Волянюк О. сказав:

    це ж скільки потрібно було смертей, щоб “Порошенко дозволив українській армії відстрілюватися” чи? вибори під загрозою провалу?

  2. Саша сказав:

    Порох бидло яке потрібно повісити на майдані. А тим сотням сімей солдати з яких загинули через те що не мали змоги себе захищати що робити? Де правди шукати. Я до тебе добирусь.

Залишити відповідь