Порахували кілометраж «радянських» вулиць на Волині. ІНФОГРАФІКА

Яндекс вивчив, скільки вулиць у Волинській області могли потрапити під Закон про декомунізацію

Сервіс Яндекс.Карти стартував в Україні 2006 року. Зараз на них нанесено детальні схеми всіх міст і багатьох менших населених пунктів країни із вулицями й будівлями.

Щоб карти залишалися точними й актуальними, українські картографи Яндекса оновлюють їх щомісяця, відстежуючи зміни й перейменування топонімів.

До 21 листопада місцева влада українських міст, селищ і сіл має змінити назви низки об’єктів відповідно до прийнятого півроку тому Закону про декомунізацію. За даними Яндекс.Карт, населених пунктів із «радянськими» назвами в області лише два, а вулиць знайшлося трохи більше 30, причому найпопулярніші – Жовтнева та Чапаєва (по 4 топоніми).

Це один із найнижчих показників у країні. Приміром, лише у Києві та Київській області налічується 201 Жовтнева вулиця та 139 вулиць Чапаєва, а загалом Закон поширюється на понад 2000 об’єктів столичного регіону.

Якщо узяти всі «радянські» вулиці Волині та з’єднати в одну, вона буде завдовжки 39 км – це лише трохи далі, ніж від Луцька до Млиніва навпростець. Для порівняння: дорога, складена з усіх «радянських» вулиць Київщини, простяглася б на 2200 км – це як від Луцька до Дубліна.

 

0_ee2dd_402a143e_orig Безымянный

Залишити відповідь