Нововолинськ: протестують проти закриття Центру ДАІ

У Нововолинську 13 листопада пройдуть акції протесту, які пов’язані із проведенням реорганізації МВС та припиненням роботи Центру ДАІ 0703.

Про це пише Нововолинський інформаційний портал.

Центр ДАІ 0703 обслуговує міста Володимир-Волинський і Нововолинськ, а також Володимир-Волинський та Іваничівський райони. Наразі буцімто є розпорядження про припинення несення служби по забезпеченню дорожнього руху.

Організаторами акції протесту виступили автоклуб «DRIVE2 Нововолинськ» та місцеві автошколи.

У Нововолинському Центрі ДАІ 0703 кажуть: «На даний час Центр ДАІ 0703, який обслуговував території на яких проживає біля 155 тисяч населення тимчасово не працює, є повідомлення в усній формі, що у зв’язку із проведенням реорганізації Міністерства внутрішніх справ, його буде ліквідовано, а на території Волинської області буде функціонувати лише чотири підрозділи у містах Луцьк, Ковель, Камінь-Каширський та Горохів. Із цього приводу ми звернулись до міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова, щоб він посприяв у збереженню підрозділу в нашому місті, так як після ліквідації центру з обслуговування ТЗ виникне безліч скарг та нарікань у зв’язку з великою відстанню, яку прийдеться долати мешканцям наших районів до найближчих, які планують створити/залишити (Луцьк, Горохів або Ковель)».

У Нововолинській автошколі стверджують, що дії по реорганізації, які проводить Міністерство, створить великі незручності для навчального закладу, що займається підготовкою водіїв: реєстрація груп, доїзд слухачів для здачі теоретичних та практичних екзаменів.

А голова автоклубу Василь Власюк розповів: «На Нововолинськ та Володимир-Волинський і так лишилось пару інспекторів, процент аварійності і порушень Правил дорожнього руху, тільки в нашому місті, зашкалює. Поліції поки не видно навіть «на горизонті», а тут «реорганізовують» вже! Так не робиться, проведіть спочатку реформу – тоді «припиняйте». Також подивіться, які незручності будуть мати прості водії, котрі продаватимуть чи купуватимуть автівки, або захочуть перереєструвати. Для них оформлення будь-яких документів, чи отримання певних довідок стане набагато затратним. Кожного разу прийдеться долати відстані від 150 до 200 кілометрів, витрачаючи свої кошти і час».

2 коментарі

  1. Сержант Петренко сказав:

    усі мусора виходьте на захист корита

Залишити відповідь