На Волині новий спалах «бурштинової лихоманки»

Поліція Волині робить усе можливе аби не допустити незаконного видобутку бурштину.

Про це повідомив керівник Головного управління Національної поліції у Волинській області генерал поліції третього рангу Петро Шпига.

Сьогодні близько 11.00 години до чергової частини Маневицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області надійшло повідомлення про те, що поблизу села Вовчецьк зібралося близько однієї тисячі чоловік з метою здійснення незаконного видобутку бурштину.

На місце події виїхало керівництво ГУ НП у Волинській області та Маневицького відділу поліції. Керівники поліції вели перемовини із старателями. Після проведених перемовин бурштинокопачі залишили місце незаконного видобутку бурштину.

На даний час охорону місця незаконного видобутку бурштину забезпечує близько 500 працівників спецпідрозділів, Національної гвардії, представників добровольчих батальйонів та інших допоміжних служб. Поліція Волині робить і буде робити усе можливе аби не допустити незаконного видобутку бурштину на території області, – наголосив Петро Шпига.

3 коментарі

 1. ого сказав:

  чому таке поважне і незаангажоване інтернет-видання “забуває” брати цитату в лапки??? через це пересічний читач сприймає пряму мову від “третьорангового генерала” як ЧИСТИЙ ФАКТ! це неприпустимо!

  • VAR Анатолій Котлюк сказав:

   Якби ви знали правила, то знали б, що якщо пряма мова не передається дослівно, то лапки не можна ставити. Можете проконсультуватися з працівниками з інших незалежних і незаангажованих видань. Це перше. Друге. Саме в такій формі інформацію подала прес-служба поліції Волині

 2. ого до АК сказав:

  ))) якби не ми, а ви знали правила, то знали б про невласне-пряму мову ))) цитати з вказівкою, кому вони належать, ви­ді­ля­ють­ся лапками. 😉

Залишити відповідь