Від імені маневиччан поширили фейкове звернення до Гунчика, – активіст

Від імені представників сіл Маневицького району, які знаходяться біля родовищ бурштину, поширили неправдиве «повідомлення про проведення акції протесту», – каже учасник переговорів між мешканцями та владою Сергій Поха.

Нагадаємо, Інформаційне агентство «Волинські Новини» опублікувало фотографії «повідомлення по проведення акції протесту» від громади сіл Лісове, Гута-Лісівська, Серхів та селища Маневичі Маневицького району. У ньому йдеться про погрозу перекривати дороги та вимогу відставки голови ОДА Володимира Гунчика і начальника УМВС Петра Шпиги.

Сергій Поха контактував із представниками вказаних громад 6 листопада та стверджує, що насправді вони не висували таких вимог.

«Сьогодні була зустріч місцевих і заступника голови ОДА. Там вони вимагали надати дозвіл видобувати бурштин, адже міліція та Нацгвардія нібито не хочуть затримувати рівненських копачів. Але ніхто перекривати дорогу не збирався», – відзначив Поха, який був присутній на зустрічі.

«Я особисто говорив із людьми. Вони кажуть, що подібних звернень не підписували… Там в ньому один підпис на другий схожий. Ніби одною рукою писали. Тільки підставили людей, чиї прізвища там написали. Тут явно є якість політичні мотиви, бажання штучно розхитати ситуацію», – додає активіст.

9 коментарів

 1. Фотін сказав:

  Як нарахунок того, що Поха радник Гунчика, в самого рильце в буштині. А можливо до смерті людей причетний він з друзями? А влада його кришує. Хто зна -хто зна…..

 2. копатич сказав:

  Такі да фейк…

 3. Обурений сказав:

  Кріселко під цими чинушами ой захиталось ))))). Посі вже клапоть лісу виділили?

 4. Волошка сказав:

  Поха по ідеї, виправдовує свого патрона гунчика! І я думаю під кришою Гунчика сам Сергій копає бурштин, тому мусить виправдовувати, нічого лічного тільки бізнес)))

 5. 123 сказав:

  щось в цьому є якщо когось не пускають то хтось все таки копає
  http://www.volynnews.com/news/society/u-18-richnoho-luchanyna-vyluchyly-2-kh-burshtynu-i-obladnannia-/

 6. Ромік сказав:

  Ось і значить жити по-новому! Гунчик кришує Поху, а той копає собі і збагачується, коли наші солдати голодують і мерзнуть…

 7. 800 сказав:

  А на “Волинських новинах” прекрасно знають що це фейк. Всі коменти, де писалось про підроблені підписи і про те, що вони дуже і дуже схожі повидаляли, а залишили тільки ті, які цей фейк розганяють. Видно “інформаційне агенство” або в долі, або саме цей фейк створювало. До речі, топорна робота.

  • волиняка сказав:

   Про “Волинські новини” краще не згадуйте! ЗМІ повністю підконтрольне Палиці і “Приват” і пише ВСЕ що лише їм вигідно! Такої заказухи ы брехны ще світ не бачив на Волині – це повне позорисько і ганьба!!!

 8. Дмитро сказав:

  Ті волинські новини самі не знають що вже писати задля піару, коменти які суперечать написаному видаляються, навіщо взагалі брехливий інтернет ресурс. А ті хто тут пише що Гунчик кришує відео та фото докази що копають бурштин, а так це просто бла бла бла.

Залишити відповідь