У Луцьку зняли ролик, щоб віднадити виборців продавати голос

В інтернеті опублікували ролик “Не будь злочинцем – не продавайся!”, який зняли в Луцьку, щоб пропагувати чесні вибори, зокрема виборцм нагадують: за продаж голосу – ув’язнюють.

Відео починається кадрами в кафе, де хлопець переписується з товаришем у соцмережі. Той пропонує зібрати 10 людей, які продадуть свій голос. Хлопець погоджується.

Наступний епізод знімали біля в ходу на Центральну алею парку імені Лесі Українки. Хлопці зустрічаються, щоб передати гроші на підкуп. Після передачі до них під’їжджає міліція та активісти “Самооборони”, які затримують їх.

Наприкінці ролику з’являється інформація: “Кримінальний кодекс України. Стаття 160. Підкуп виборця карається позбавлення волі на строк до трьох років” та “Кримінальний кодекс України. Стаття 160.Отримання неправомірної вигоди за продаж свого голосу – позбавлення волі на строк до двох років”.

Відео творила студія “Правда PRO”.

 

2 коментарі

  1. Ziga сказав:

    Уже под Варту косите? Решили снять ролик типа мы такие огого? Радует что хоть для ролика ваших бойцов из ГБР в нормальную чистую форму одели) А то бывает как проходишь возле штаба а они сидят то воняет потняками на другую сторону улици. (Не всегда конечно, есть чистоплотные ребята но все же)

    • рижков сергій сказав:

      на Варту виділяє фонд 500000 гр в місяць…Самооборона на своїх харчах. Рахунок на допомогу нам, на штабі можна взяти (штаб де знаєте) І не забувайте! Варта Порядка була тільки на папері ,а ми вже чергували рік…Потом воняють люди які роблять.)))

Залишити відповідь