Товстенюка звинуватили в ігнорування рівності виборчого права

В обласному центрі Волинської області кандидат на посаду Луцького міського голови від політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» Олександр Товстенюк 2 листопада почав агітацію, ігноруючи рівність виборчого права.

У Луцьку станом на 6 листопада один з двох кандидатів на посаду Луцького міського голови, а саме Олександр Товстенюк (політична партія «Українське об’єднання патріотів «УКРОП»), проводить передвиборну агітацію з використанням благодійного фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», керівником якого є кандидат, – повідомили у організації «Опора».

Так, на вулицях Луцька 2 листопада з’явились білборди з зображенням Олександра Товстенюка та символікою політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», на яких використовується логотип благодійного фонду «Новий Луцьк». Відповідно до тиражу, зазначеного на білбордах, відповідних агітаційних матеріалів у Луцьку розміщено 31.

Крім того, на вулицях Луцька 6 листопада спостерігачі ОПОРИ зустріли агітаторів політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», які розповсюджують газети благодійного фонду «Новий Луцьк», у яких міститься інформація про Олександра Товстенюка як кандидата на посаду Луцького міського голови, а також про політичну партію, яка його висунула кандидатом.

 

Відповідно до ч. 4, Ст. 4 Закону України «Про місцеві вибори» рівність прав і можливостей участі у виборчому процесі забезпечується забороною привілеїв чи обмежень за будь-якими ознаками, забороною використання для фінансування передвиборної агітації інших коштів, ніж кошти, передбачені частиною шостою статті 54 цього Закону.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 30 жовтня, Луцька міська виборча комісія встановила результати виборів Луцького міського голови і оголосила про проведення у виборчому окрузі повторного голосування. За встановленими результатами, у другий тур виборів Луцького міського голови вийшли кандидат від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Романюк, який набрав 39,9% голосів виборців та кандидат від політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП»Олександр Товстенюк з результатом 32,8% голосів.

images-Vybory15-Gazeta_Novyj_Lutsk_1-700x985 images-Vybory15-Gazeta_Novyj_Lutsk_2-700x1002

1 коментар

  1. Лиса сказав:

    Лол, обидели беднягу)))

Залишити відповідь