Сказали, хто може очолити шахту № 10 «Нововолинська»

На посаду директора ДП «Передпускова дирекція шахти №10 Нововолинська» претендує Сергій Кожушкін.

Про це йшлося під час засідання комісії з кадрових питань громадської ради при Волинській ОДА, – повідомляє Громадське. Волинь.

Присутні заслухали коротку біографію кандидата та пророблену роботу на підприємстві. Сергій Кожушнін, зокрема, зазначив, що головним його завданням є створення комфортних робочих умов для працівників шахти.

Мова також йшла про майбутню діяльність підприємства. Кожушкін зауважив, що для того, щоб зробити підприємство прибутковим, необхідні капіталовкладення вже зараз:

«Шахта не буде прибутковою. Шахта буде збитковою на 120 мільйонів гривень в рік. А якщо ми незначними затратами запускаємо ще одну лаву (різниця затрат разом із роботами і обладнанням – всього 400 мільйонів гривень), то шахта стає прибутковою. За рік виходить 500 тисяч гривень».

Присутні на слуханнях шахтарі у свою чергу виступили із пропозицією налагодити ефективнішу комунікацію із робітниками, час від часу відповідати на їхні питання та пропозиції, а також закликали не затримувати виплат заробітної платні.

Комісія з кадрових питань громадської ради при Волинській ОДА рекомендувала призначити Сергія Кожушкіна директором ДП «Передпускова дирекція шахти №10 Нововолинська».

Залишити відповідь