«Опора» заявила про порушення під час виборів у районі на Волині

Старовижівська районна виборча комісія 29 жовтня прийняла постанову № 50 про виключення зі списку трьох кандидатів у депутати від Старовижівської райорганізації Аграрної партії України відповідно до отриманих заяв кандидатів, не дочекавшись завершення виборчого процесу.

Протокол про результати голосування був підписаний ТВК 4 листопада, – повідомили у прес-службі громадської організації “Опора”.

У Старовижівському районі на Волині троє кандидатів у депутати від Старовижівської районної організації Аграрної партії України, а саме: Лащук Алла Миколаївна, Кошелюк Анатолій Степанович та Веремчук Ольга Олександрівна 29 жовтня рішенням районної виборчої комісії були виключені з виборчого списку політичної партії на підставі поданих заяв.

«Відповідно до статті 47, частини 2 Закону України «Про місцеві вибори» та отриманих заяв від кандидатів у депутати Старовижівської районної ради Старовижівська районна виборча комісія постановляє: виключити зі списку кандидатів у депутати Старовижівської районної організації Аграрної партії України відповідно до отриманих заяв, а саме: Лащук Аллу Миколаївну, Кошелюка Анатолія Степановича, Веремчук Ольгу Олександрівну», – ідеться у постанові № 50 Старовижівської районної виборчої комісії.

У ч. 2, Ст. 47 закону України «Про місцеві вибори» ідеться про те, що територіальна виборча комісія скасовує рішення в частині реєстрації в багатомандатному виборчому окрузі окремого кандидата в депутати з виключенням його з виборчого списку в разі звернення кандидата у депутати в будь-який час після завершення виборчого процесу відповідних місцевих виборів.

Однак, станом на 29 жовтня Старовижівська виборча комісія навіть не встановила результати виборів до районної ради. Протокол про результати виборів депутатів Старовижівської районної ради у багатомандатному виборчому окрузі комісія підписала лише 4 листопада.

images-Vybory15-Postanova_50-700x933 images-Vybory15-Protokol_pro_rezultaty_golosuvannja-700x933

 

Залишити відповідь