Луцьким «дачникам» «пустять» додатковий автобус

До дачного масиву «Калина» біля Луцька пустять рейс маршрутки №4, адже наразі туди їздить лише один автобус, який «постійно забитий».

Таке рішення прийняли під час засідання виконкому Луцької міської ради у п’ятницю, 6 листопада.

Як розповів міський голова Микола Романюк, є звернення від мешканців масиву та Волинської облдержадміністрації про це. Мовляв, люди тепер часто живуть на дачах протягом року й часто виживають завдяки земельним ділянкам, тому їм потрібно якось добиратися до Луцька.

Натомість член виконкому Олег Бондарук пояснив, що такий маршрут дублюватиме автобуси до Радомишля, Коршева та Озерян, тому перевізники можуть відмовитися від них. Бондарук закликав не підтримувати рішення, бо у міськраді не провели дослідження пасажиропотоку перед цим.

А перший заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що на сьогодні у «Калину» ходить лише один автобус, який «постійно забитий», тому додаткові рейси дуже потрібні.

2 коментарі

  1. Петро Чечелюк, дачник сказав:

    Трішки поправлю некомпетентного депутата Бондарука. Коршівський автобус не доїжджає до дачних масивів “Промінь” і “. Калина”. Автобуса “Радомишль” взагалі не існує в природі. Радомишляни доїжджають автобусом Суховолі. Озерянський автобус на дачних масивах майже не зупиняється.

  2. Петро Чечелюк, дачник сказав:

    Продовження.Дачників і вчителів у Лаврів частково підвозить лаврівський автобус.Тому “четвірка” потрібна вкрай, лише, можливо, взимку з довшим інтервалом руху. А місцевому олігарху Бондаруку пропоную вийти із свого лексуса, протерти очі і,щоб не ляпати зайвого, познайомитись з місцевими маршрутами

Залишити відповідь