Луцьк: у гуртожитку агітують за Товстенюка

У гуртожитку в Луцьку поширюють агітацію на користь кандидата від «УКРОПу» на посаду мера Олександра Товстенюка.

Про це у соціальній мережі Facebook пише Євгенія Мочарник.

«Прямо зараз по 4а гуртожитку ходить жіночка з агітацією за Товстенюка. Просить проголосувати за нього, розказує про всі його подвиги перед місцевим студентством і … УВАГА!…. записує ваше прізвище і відповідь, чи будете ви голосувати за цього кандидата, чи ні. Соцопитування? Не думаю!» – зазначає Євгенія Мочарник.

Вона закликала молодь: «Студенти, для того щоб бути стадком(а вони, очевидно, саме так і вважають), яке ведеться на лозунги, прохання і білборди, вища освіта не потрібна! Думайте, кого обираєте, адже ви, можливо, покинете це місто після навчання, а лучанам тут жити з вибраною вами владою. Будьте пильними і мисліть тверезо».

«Особисто в мене після сьогоднішніх відвідин цієї милої старенької з зошитом, якій певно «Новий Луцьк» додав до пенсії, вже чітко сформована відповідь на 15 листопада. Ну, якщо тільки від Романюка по гуртожиткам ходити не будуть)», – додала Євгенія Мочарник.

Нагадаймо, громадянська мережа «Опора» сьогодні звинуватила Товстенюка в ігноруванні рівності виборчого права.

6 коментарів

 1. ойцежя сказав:

  таки да, до першого туру тітоньки з зошитами обходили увесь Луцьк і малювали хрестики з ноликами за ПАлицю, пардон Товстенюка! А ви не знали?

 2. ольга сказав:

  дурнішого ректора мабуть не має в Україні

 3. Ivan сказав:

  Та за нього скрізь агвтують під виглядом флагодійного фонду а Собачка Палиці-Товстенюк наіть гавкати не починає без команди хазяїна.Хто нам треба мер чи собака Палиці в кріслі мера.Хоче Палиця влади вперед в мері і керуй а не підстілок своїх відправляєш

 4. НУ і сказав:

  І про що ця новина? Як УКРОП агітує ?

 5. Іван сказав:

  Непоганий був старт у видання. За динамікою рейтингу спостерігаю постійно. На жаль, уже декілька місяців, як динаміка закінчилась. Адже важко тянути цільову аудиторію колишнього роботодавця. Агітпроп Вашого власника видання знищить саме видання. Проте,щиро бажаю успіху!

 6. Ірина сказав:

  А до мене приходили і від Товстенюка, і від Романюка. Доречі від Романюка теж з зошитом, питали прізвище і ставили галочки. Тому не розумію в чому ж ТАКА новина))) Хіба в тому, що всі агітатори забезпечені необхідним канцприладдям))))

Залишити відповідь