Відомо, в чому звинувачують Корбана

Геннадію Корбану інкримінують захоплення якогось посадовця і захоплення транспортного засобу.

Про це заявив адвокат Корбана Олексій Шевчук, – пише ТСН.

За словами юриста, зараз відсутні документи, що давали б підстави говорити про законність дій правоохоронців. Адвокат наголосив, що Корбана затримали вдома без рішення суду та не пояснили йому, що і чому відбувається.

“Його затримали вдома, а не на місці вчинення кримінального правопорушення. Відповідно, якщо його затримали вдома, мало бути рішення суди. Жодного рішення суду, яке б давало право затримати Геннадія Олеговича в нього вдома, не було. Окрім того, його затримали близько 8:00 ранку. Однак мене, як адвоката, до нього допустили близько 19:00 вечора”, – наголосив юрист. Шевчук твердить, що протокол затримання було складено о 20:36 в будинку головного слідчого управління ГПУ.

“Відповідно, на сьогоднішній день ми можемо говорити про те, що Геннадій Олегович затриманий на місці злочину. Він не вчиняв жодного кримінального правопорушення в будівлі ГПУ. Його затримання відбулось без належних документів”, – пояснив адвокат. Він також додав, що затриманому не пояснили чітко, що саме йому ставлять у провину.

“Йому інкримінують захоплення якогось посадовця і захоплення якогось транспортного засобу. На сьогоднішній момент він не знає причин, з яких його затримали. Йому не роз’яснили причин і суті. Мені, як захиснику, теж це не повідомили”, – заявив Шевчук. Про затримання Геннадія Корбана заявив нардеп Борис Філатов у суботу, 31 жовтня, близько 9 ранку.

За словами депутата, Корбана схопили бійці “Альфи” при цьому не висунувши жодних обвинувачень. Крім того, масштабні обшуки пройшли у офісах та будинках “укропівців”, зокрема у офісі народного депутата Бориса Філатова. СБУ та ГПУ у спільній заявіповідомили, що “вивчають причетність Корбана до керівництва організованою злочинною організацією”. Нібито СБУ викрила розтрати грошей благочинного фонду, який збирав допомогу для бійців АТО. І це СБУ називає лише одним з епізодів обвинувачення.

Нардеп Олег Ляшко заявив, що Геннадія Корбана можуть везти до Чернігова, адже постанову на затримання підписав чернігівський суддя.

Як стало відомо ТСН, ухвалу на обшук видав суддя районного суду Чернігова. Такий документ вручили одному із дніпропетровських підприємців, до якого нагрянули з обшуком. Начебто “Фонд оборони країни” перевів 17 мільйонів фіктивним фірмам. Адвокат Геннадія Корбана Ігор Головко заявив, що процедурно дії силовиків щодо голови “УКРОПу” є викраденням, оскільки його не повідомили про те, у чому звинувачують, не дали повідомити родичів та скористатися послугами адвокатів.

Натомість в СБУ називають такі заяви брехнею, відзначаючи, що Корбана затримали в рамках розслідування кримінального провадження.

2 коментарі

  1. ОлегА. сказав:

    Коли візьмуться за Палицю, це ж одна банда.

  2. бита сказав:

    Люди, рятуйтеся від віковічного іга “патріотів” України- гендлярів, лихварів, кровососів. Рятуйтеся як можете.

Залишити відповідь