Лучани «в гостях» у Порошенка

Активісти “Автомайдану України” з Луцька приєдналися до однодумців під час поїздки до будинку президента Петра Порошенка.

Андрій Попик описав свої враження в Facebook від побаченого так: “Це був мега насичений день. Дякую гаранту за Йовбаків, поржали від душі))))) Потішив працівник ДАІ, який хотів ну зовсім нехотя, сказати про порушення паркування якого не було, на завершення розмови побажав щасливої дороги і з посмішкою пішов. Сьогодні чітко побачив, що навіть сецпідрозділу і ДАІ це все остоп.здило. Гарант може перетворитись в граніт”.

“Таке враження що відбулося креативне дежавю. Бомжоватого вигляду тітушки, автобус бійців (дяка Богові, не надто бажаючих іти проти свого народу) перекриваючий дорогу. І саме головне – ігнор гаранта не тільки думки світової спільноти, а і бажання власного народу. А воно досить просте – ЖИТИ У ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ, ДЕ КОЖЕН РІВНИЙ ПЕРЕД ЗАКОНОМ. Для тих хто вважає, що нам немає чим зайнятись відповім: нам є чим зайнятися і є для кого, хто не вірить приходьте і побачите самі, ми не ховаємось за високими парканами”, – додав він.

 

1 коментар

  1. українець сказав:

    Критінізм нації! Вам кого не обери – не вгодиш. Завжди є незадоволені і починають мутити! Ніколи цій країні не бути щасливою 🙁

Залишити відповідь