Подробиці загибелі двох дітей під колесами авто на Волині

У селі Зарудчі Любешівського району трапилася аварія, в які загинуло двоє дітей ‒ двоюрідні брат і сестра.

Про подробиці трагедії пише Ігор Славутич у виданні Вісник+К.

Зарудчі, де мешкали загиблі, – чимале село, та, хоч як дивно, не має школи, навіть початкової. Тому діти змушені навчатися в Любешові. Того фатального дня, 20 жовтня, другокласники Ганнуся й Ілько, двоюрідні братик і сестричка, поверталися зі школи під вечір, бо навчались у другу зміну.

Вийшли з парку, перейшли міську вулицю Незалежності, яка там стає сільською Береговою, а далі мали повернути ліворуч, але до повороту не дійшли: звідти винісся легковик із п’яним, як чіп, водієм і збив дітей. Удар пролунав такий гучний, що привернув увагу мешканців довколишніх будинків, люди збіглися на місце трагедії, викликали «швидку», намагалися надати потерпілим допомогу. Це сталось якраз напроти сільської церкви, поруч із якою і помешкання настоятеля – благочинного отця Анатолія, котрий одним із перших прибіг рятувати понівечених дітей. Хлопчик уже не подавав жодних ознак життя, в дівчинки нібито ще прослуховувався пульс. До реанімаційного відділення доправили обох, проте медики були вже не в змозі змінити ситуацію. Обом дітям не виповнилося ще й восьми років.

Коли охоплені панікою та жахом від побаченого свідки трагедії трохи оговталися, з’ясувалося, що з потерпілими дітьми поверталася разом зі школи ще одна дівчинка, третьокласниця. Всю дорогу йшла поруч, а минаючи церкву, опинилася на кілька кроків попереду. Бо братик із сестричкою зупинилися біля цуценяти, що вибігло з чийогось двору, й присіли його погладити. Саме в цей момент і понісся на них автомобіль, з-під коліс якого їхня на рік старша подружка встигла вискочити. А позаду, парковою доріжкою, з меншими малюками йшли мами загиблих Ганнусі й Ілька.

Очевидці кажуть, що винуватець трагедії ледве тримався на ногах, вийшовши з машини, щоб подивитися, що накоїв. Але відразу поліз назад у кабіну й рвонув геть, попри зім’ятий радіатор і спущене колесо. Та недалеко втік: люди піймали й передали в міліцію.

Експертиза виявила в його крові рівень алкоголю, еквівалентний випитим близько 0,7 літра горілки. Він ‒ мешканець сусіднього села Підкормілля. За відгуками односельчан, нормальний чоловік, сім’янин, заробляв гроші на сезонах, спиртним не зловживав. Того дня, кажуть, нібито відзначив з братом своє повернення із заробітків.

Нагадаємо, водій авто за рішенням суду перебуває під вартою.

Залишити відповідь