Представили «помічників» Центру допомоги учасникам АТО

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик представив посадовців, які будуть співпрацювати з Волинським обласним Центром допомоги учасникам АТО.

Це відбулося 28 жовтня під час зустрічі з керівником Центру у Волинській обласній держадміністрації

«Ми спільно з представниками наших громадських організацій та волонтерських груп спільно створили Волинський обласний Центр допомоги учасниками АТО», – нагадав голова ОДА Володимир Гунчик. Тож губернатор представив посадовців, які будуть співпрацювати з Центром.

Головним координатором буде заступник Гунчика Борис Кондратюк. Співкоординатором виступить Світлана Мишковець.

З Центром контактуватиме також завідувач сектору інформаційного центру ОДА  Алла Романюк. Гунчик наголосив, що інформаційний центр «передають на 99,9 % Олексію», оскільки сектор був створений саме для зв’язків із військовослужбовцями та їх родинами.

Інспектор загального відділу апарату ОДА Віктор Шрамко займається контактуванням з волонтерськими групами, військовими частинами, спецпідрозділами тощо.

Директор департаменту соціального захисту населення Оксана Гобод буде найбільше контактувати з Центром, тож серед координаторів і заступники начальника управління.

Організацією заходів та зустрічей з родинам військових займатиметься начальник управління внутрішньої політики Ольга Чубара. Начальник управління охорони здоров’я, Ігор Ващенюк буде допомагати у частині реабілітації бійців та забезпеченням медикаментами.

Начальника відділу інформаційної політики ОДА Світлану Головачук губернатор  максимально  розповсюджувати інформацію про роботу Центру, щоб усі військові знали, як і куди звертатися за допомогою.

Не обійдеться без співпраці із працівниками військкомату. Тож Володимир Гунчик доручив Волинському обласному військовому комісару Роману Кулику та його заступнику Ігорю Підлісному «поділитися» базою даних про бійців.

Окрім того, Володимир Гунчик розповів, що у приміщенні Центру працюватиме також Державна служба України у справах ветеранів та учасників АТО, яку куруватиме Андрій Омельчук.

Керівник Центру Олексій Кушнєр зазначив, що Центр створений не на прийом інформації, а на її пошук та допомогу бійцям з їх проблемами зазначив, що почнуть роботу з тими, хто ще на службі, щоб допомагати їм із самого початку.

«Команда в нас досить серйозна, хороші люди погодилися займатися Центром», – підсумував Кушнєр. Буде можливість співпрацювати з аналогічними Центрами інших областей, що дасть можливість ефективніше використовувати ресурси.

Володимир Гунчик наприкінці дав доручення при формуванні бюджету 2016 в рамках допомоги комісаріатам, частинам, військово-патріотичного виховання та допомоги сім’ям учасників АТО закласти фінансування для роботи Центру. Тож із бюджету планують виділити кошти для проведення заходів, тренінгів, конференцій тощо.

Нагадаємо, раніше Кушнєр повідомив, хто очолить напрямки роботи Центру.

1 коментар

  1. рижков сергій сказав:

    чого печальні таки?)))

Залишити відповідь