Покарали грабіжників, які промишляли на меморіалі в Луцьку

Молодиків, які грабували перехожих на меморіалі Вічної Слави у Луцьку, засудили до різних строків позбавлення волі.

Про це повідомили у прокуратурі Волині.

Прокурори підтримали державне обвинувачення щодо трьох мешканців обласного центру, які у квітні цього року вчиняли грабежі на меморіалі Вічної Слави. Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, 25-річний раніше судимий за крадіжки лучанин та його 16-річна спільниця напідпитку перестріли на меморіалі 29-річного чоловіка, побили (при цьому дівчина затискала жертві рот, аби не дати покликати на допомогу) та відкрито заволоділи мобільним телефоном і трьома флеш-картами загальною вартістю понад 5 тисяч гривень.

Того ж дня ввечері молодик разом уже з іншим спільником, раніше судимим за побої та мордування 20-річним уродженцем села Пальче Ківерцівського району, на меморіалі побили та пограбували 21-річного юнака. У жертви відібрали срібні прикраси, одяг, мобільний телефон та рюкзак із ноутбуком загальною вартістю понад 6 тисяч гривень.

Наступного дня зловмисників затримала міліція.

Під час досудового розслідування вони визнали свою вину, щиро розкаялися у вчиненому й активно сприяли розкриттю злочинів.

Вироком Луцького міськрайонного суду найстаршого із грабіжників засуджено до 4 років та 6 місяців позбавлення волі, його молодшого спільника – до 4 років позбавлення волі, неповнолітню ж грабіжницю – до 4 років позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового строку.

Залишити відповідь