Луцька ТВК не задовольнила заяву «головного порошенківця» Волині

Луцька міська виборча комісія не задовольнила заяву очільника обласного осередку Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та кандидата у депутати до Луцької міської ради в окрузі №38 Романа Романюка щодо перерахунку голосів на дільниці №071090.

Відповідне рішення прийняли 27 жовтня на засіданні ТВК.

Заява Романюка надійшла до ТВК 27 жовтня. У заяві він просив комісію прийняти рішення про повторний перерахунок голосів на дільниці № 071090 «у зв’язку з наявністю актів про порушення». Зокрема, у я заяві йдеться, що під час голосування у територіальому окрузі №38 на дільниці 071090 були зафіксовані численні порушення, серед яких фотографування бюлетенів та невідповідність вилучених бюлетенів до кількості виданих. Про це складено відповідні акти.

До того ж, ДВК мала скласти акти, у яких вказати причину розбіжності, але цього не було зроблено.

Тому Романюк ставить під сумнів результати підрахунку голосів на цій дільниці вважає необхідність повторного підрахунку.

На засіданні ТВК з’ясували, що «проблеми» з бюлетенями були й на сусідніх дільницях, де було на один більше чи менше бюлетенів.

Проте члени комісії вирішили не перераховувати голосів і заяву Романа Романюка не задовольнили через відсутність актів про порушення.

«У зв’язку з відсутністю належно оформлених актів, підстав проводити повторний підрахунок немає», – зазначив член ДВК В’ячеслав Давидюк.

Залишити відповідь