«Дорогі депутати. Волинь». Випуск №15

Автори «Дорогі депутати. Волинь» підготували п’ятнадцятий випуск програми.

Відео оприлюднено на сайті Громадське. Волинь.

У цьому випуску глядачі довідаються:

– У рубриці «На слуху» йдеться про депутатську активність волинських народних обранців у жовтні. Вісім законопроектів, благодійні акції, виступи в ефірах всеукраїнських телеканалів. Волинські депутати у жовтні не пасли задніх у Парламенті.

– У рубриці «Проблеми округу» йтиметься про потреби райцентру Турійськ. Журналісти питали виборців, чи виправдав депутат Сергій Мартиняк, їхні сподівання і про комунікацію з ним.

– У рубриці «Зворотній зв’язок»: візит у ковельську громадську приймальню нардепа Степана Івахіва. Зі своїм обранцем виборець може зв’язатися у соціальних мережах, безпосередньо під час зустрічі, або звернувшись у громадську приймальню нардепа. Щоб переконатися, працює цей механізм чи ні, журналісти навідались у місто залізничників – Ковель – у приймальню нардепа Степана Івахіва.

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об’єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.

“Дорогі депутати. Волинь” – це спільний проект Громадянської мережі ОПОРА, “Громадського. Волинь”, Громадського телебачення і проекту USAID РАДА. З програми глядачі дізнаються про діяльність та бездіяльність народних обранців, про зарплати, офіси, внутрішню “кухню”, “совковий дух” Верховної Ради України і міжнародний досвід парламентаризму.

 

1 коментар

  1. перехожий сказав:

    А що це було?

Залишити відповідь