На Волині перешкоджають спостерігачам «Опори»

У Луцьку та Ковелі члени ДВК перешкоджали спостерігачам громадянської мережі «Опора»

Про це повідомила у Facebook прес-секретар мережі на Волині Катерина Шарпата.

23:00. У Луцьку на дільниці №071075 спостерігачу громадянської мережі «Опора» голова виборчої дільниці заборонила здійснювати фото- та відеозйомку під час підрахунку голосів. Після того, як спостерігач заявив, що повідомить правоохоронні органи про перешкоджання його діяльності, зйомку дозволили проводити.

Відповідно до п. 4, ч. 9, Ст. 66 Закону України «Про місцеві вибори» офіційний спостерігач від громадської організації має право: здійснювати фото- та кінозйомку, аудіо- та відеозапис, не порушуючи при цьому таємниці голосування.

22:30. У Ковелі дільнична виборча комісія вигнала спостерігача громадянської мережі «Опора» з дільниці №071008, заборонивши бути присутнім під час вечірнього засідання. Спостерігач повідомив правоохоронні органи. Відповідно до п. 6, ч. 9, Ст. 66 Закону України «Про місцеві вибори» офіційний спостерігач від громадської організації має право: бути присутнім з дотриманням вимог цього Закону на засіданнях дільничних та територіальних виборчих комісій, у тому числі під час підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та встановленні підсумків голосування.

Залишити відповідь