«Батьківщина» закликає лучан голосувати за Миколу Романюка

ВО «Батьківщина» закликає лучан віддати свої голоси на виборах мера за чинного міського голову Миколу Романюка.

«5 років я пропрацював пліч-о-пліч із Миколою Романюком. За цей час ми зробили все можливе, аби влада стала прозорою, розвивалася міжнародна співпраця та покращувалася міська інфраструктура», ‒ йдеться у відеозверненні голови Луцької міської організації ВО «Батьківщина» Сергія Григоренка.

«Разом ми пройшли випробовування Революцією Гідності, надавали підтримку армії в зоні АТО, простягнули руку допомоги українцям Сходу, піклувалися про родини наших Героїв», ‒ каже він.

«Твердо переконаний: на сьогодні Микола Романюк є найкращим кандидатом на посаду Луцького міського голови, він має для цього всі необхідні професійні та людські якості. Саме тому партія «Батьківщина» не висунула свого кандидата у мери Луцька, а закликає всіх лучан віддати свій голос за Миколу Романюка. Працюючи і далі разом, зробимо Луцьк процвітаючим, європейським містом», ‒ переконує Григоренко.

5 коментарів

 1. юзер сказав:

  і я буду голосувати за Романюка. гідни кандидат з діючого списку.

 2. свідомість сказав:

  Шановні лучани зараз він нас цілком і повністю залежить майбутнє нашого міста. Зараз на наших очах відбувається яскравий приклад того що єврейські олігархи хочуть позбавити нас законного права вибору, диктуючи нам свої брудні умови і просуваючи вперед свого маріонеткового кандидата на мера міста!

 3. виборець сказав:

  Микола Романюк є найкращим кандидатом на посаду Луцького міського голови, він має для цього всі необхідні професійні та людські якості. Гоосуватиму за РОМАНЮКА

 4. лучаночка сказав:

  чинний мер міста найкращий кандидат зі списку.

 5. григоренко сказав:

  всім хто вилизав яйц**я по цукерці. коля ставленик олігархів івахіва-фірташа, який продовжує красти наші гроші, а безхребетний Григоренко і брат корупціонера пустовіта чекають на посади в міськраді. така от політична імпотенція

Залишити відповідь