На Волині виявили склади з контрабандою на мільйон гривень

Склади, в яких зберігалися різноманітні товари, загальною вартістю понад мільйон гривень, виявили працівники ДфС.

Товар та бухгалтерію вилучили, ‒ повідомляють у прес-службі «податківців».

Так, в українсько-польському прикордонні поблизу міжнародного автомобільного пропуску «Ягодин» виявили склади з товарами, які ввезли на митну територію України шляхом подрібнення їх партій ‒ в рамках допустимих норм вантажів, що не підлягають оподаткуванню.

«Високоліквідна продукція, ввезена на територію України, призначалася для реалізації у всіх регіонах України без сплати належних податків. З метою приховування незаконної діяльності товари зберігалися у приміщеннях, облаштованих на території готельних комплексів», ‒ йдеться в повідомленні фіскалів.

На підставі ухвал суду оперативники та слідчі у рамках розслідування кримінального провадження провели обшуки, під час яких виявили різноманітні товари ‒ ємкості з фарбою-спреєм, пакети (консерви) корму для домашніх тварин, металеві автомобільні диски та шини, фарбу для металу, системні комп’ютерні блоки, монітори, акумулятори, клей для скла та герметику для автомобілів.

Весь товар орієнтовною вартістю 1 мільйон 200 тисяч гривень та «чорна бухгалтерія», які були виявлені під час обшуку, вилучено.

Проводяться заходи щодо встановлення організаторів, виконавців та користувачів діяльності.

Залишити відповідь