Луцьк: під землю провалилися два авто

В обласному центрі Волині дві автівки – служби таксі і лучанки Тамари Павлісюкпровалилися просто під землю.

Інцидент трапився приблизно о 8 ранку 22 жовтня на Малоомелянівському масиві у Луцьку, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

У період осінніх злив, незадовго до зими, а головне, як стверджують самі місцеві жителі, напередодні місцевих виборів, – комунальні служби активно взялися за ремонт каналізації на масиві. «Якість» цих робіт вже оцінили лучани, зокрема, просто з ями з багнюкою їм довелося діставати автівки служби таксі і Тамари Павлісюк. І трапилося це вранці, коли люди саме поспішали на роботу.

Нагадаємо, понад 10 років мешканці Малоомелянівського масиву ведуть, здавалося б, безнадійну боротьбу з підтопленням власних будинків. Відтак, люди роками чекають на будівництво каналізаційної мережі. Щоправда, у 2013-му році мешканці масиву таки допросились виготовлення проектної документації у міської ради. Однак, як виявилось, новий проект передбачає встановлення індивідуальних насосів вартістю 5-7 тисяч гривень у кожному дворі, а таке капіталовкладення по кишені не кожному.

До слова, під час чергового засідання сесії міськради депутати все ж проголосували за рішення, що мешканці Малоомелянівського масиву платитимуть за каналізацію 40%, тоді як 60% коштів, потрібних на водовідведення, обіцяють викроїти з міського бюджету.

Варто додати, що Малоомелянівський масив розбудовували ще в 90-х.

Залишити відповідь