Кандидати в мери Луцька розповіли про перші три кроки

Під час публічної дискусії 6 кандидатів в мери Луцька розповіли про перші 3 кроки, які планують зробити.

Про це йшлося у вівторок, 20 жовтня.

Як розповіла організатор зустрічі Богдана Стельмах, частина кандидатів не змогли прийти, посилаючись на зустрічі із виборцями. Із Олександром Кононовичем зв’язатися не вдалося, а Степан Москвич відмовився говорити, коли дізнався про запрошення на дискусію.

Кандидат від «Радикальної партії» Володимир Кучер каже, що хоче «радикально» зменшити кількість чиновників у міській раді та оголосити відкритий конкурс на всі посади. Також він обіцяє провести облік земельних ділянок і майна. На свою кампанію він задекларував близько 100 000 витрат.

Кандидатка Оксана Марищук хоче взятися за медицину. Лікарів-корупціонерів вона хоче блокувати в кабінетах та виганяти. А ще планує запровадити сортування сміття і підтримувати залучення інвестицій. Вона стверджує, що витратила на кампанію 10 тисяч гривень.

Олександр Кралюк розповів, що перш за все потрібно сформувати систему публічного адміністрування в Луцьку, щоб бюджет міста був зрозумілий для пересічних громадян, а інформація про активи та земельні ділянки в місті стала відкритішою. Станом на 19 жовтня він задекларував 60 тисяч гривень витрат.

Ще одна його ідея – встановлення у кабінеті мера веб-камери зі звуком та маркерне голосування за проекти рішень на сайті міськради. А критерієм ефективності чиновників він хоче зробити об’єм залучених в місто інвестицій.

Василь Байцим планує за 3 місяці провести незалежний аудит всіх сфер діяльності міської ради європейськими аудиторами. А за цей час варто провести відкритий конкурс на заміщення всіх посад в міській раді та комунальних підприємствах із рівня директора департаменту та заступника начальника підприємства. Він каже, що на кампанію міський осередок «зелених» витратив 55 тисяч гривень, обласний ‒ 67 тисяч. На базі автомобільного заводу він хоче відкрити виробництво тролейбусів, а на базі електроапаратного – сонячних батарей. Ще за 7 років він хоче створити не менше 7000 робочих місць та залучити близько 100 мільйонів євро інвестицій.

Микола Іванюк хоче запровадити карту лучанина, провести реконструкцію міських парків, замість дачних масивів на Дубнівській та Львівській ініціювати забудову житлових кварталів, а на Центральному ринку замість торгових рядів збудувати торговий комплекс.

Павло Данильчук першим кроком називає запровадження відкритих конкурсів в міській раді та стандартів прозорості. Залучення до роботи депутатів-експертів та громадських діячів, зокрема щодо роботи Центрального ринку, проблем Старого міста. Данильчук каже, що на свою кампанію «Народний контроль» витратив близько 200 000 гривень. Частину витрат взяв на себе київський офіс.

3 коментарі

  1. мрійка сказав:

    А Товстенюк мабудь злякався, або Палиця не дозволив!

Залишити відповідь