З’явилося відео арешту бойовиками «міністра ЛНР»

У Мережі з’явилося відео суботнього арешту бойовиками  «міністра палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР» Дмитра Ляміна за перевищення посадових повноважень.

Про це пише ТСН.ua.

Згоду на арешт дав ватажок «ЛНР» Ігор Плотницький.

Як повідомлялося раніше, Ляміна затримали «у рамках кримінальної справи, порушеної за фактом вчинення посадовими особами дій, що виходять за межі наданих законом «ЛНР» прав і повноважень, які спричинили істотне порушення прав і законних інтересів суспільства і держави” – злочину, передбаченого ч .3 ст.354 КК «ЛНР».

За даними «Міністерства держаної безпеки ЛНР», перебуваючи у злочинній змові з «правою рукою» відомого українського кримінального авторитета Юри Єнакіївського І.Аврамовим, «міністр неухильно виконував розпорядження кримінальних авторитетів по контрабанді вугілля і передачі під контроль криміналітету стратегічно важливих для республіки підприємств паливно-енергетичної сфери».

«Використовуючи своє службове становище, в період з січня по вересень 2015 року незаконним шляхом реалізував в Україну понад 3,3 млн вугільної продукції, що складає більше 88% від усього видобутого і реалізованого республікою вугілля. Свої махінації він проводив через підконтрольні йому фірми, які не мають реєстрації і не здійснюють виплати в бюджет», – заявили в «Міністерстві держаної безпеки ЛНР».

Загальні збитки терористи оцінили у 350 мільйонів рублів.

1 коментар

  1. мрій-ка сказав:

    Палиця це всього лишень маріонетка та інструмент діститися олігархам та бандитим до влади в Луцьку та Волині загалом. Волиняни, Лучани, Мимаємо цьому запобігти!

Залишити відповідь