У «Батьківщині» розповіли про «свіжу кров» у партії

На Волині до обласної та місцевих рад від політичної партії «Батьківщина» балотується 30-40% кандидатів віком до 35 років. Склад партії оновили на 80% та презентували представників молоді, які балотуються до місцевих рад на виборах 25 вересня.

Про це розповіли 17 жовтня під час прес-конференції політичної партії «Батьківщина».

Народний депутат України VІІ скликання від фракції «Батьківщина», очільник «Батьківщини молодої» Іван  Крулько зазначив, що Волинь може пишатися своєю активною молоддю. Значна частина учасників організації брали участь у Революції, тому зараз вони готові робити Луцьк  справді європейським містом.

«Члени «Батьківщини молодої»  – активісти, які будуть достойними представниками  в органах місцевого самоврядування, які мають нульову толерантність до корупції. І це власне є відповідь на запитання і запит суспільства про те, щоб до влади приходили молоді», – зазначив Крулько.  Він додав,  що «Батьківщина молода» сьогодні в області є найбільшою  та найпотужнішою молодіжною політичною організацією, навколо якої гуртується патріотична молодь.

Очільник Волинської обласної ГО «Батьківщина молода» Захар Ткачук додав, що змінити країну зможе лише молодь, а молода команда «Батьківщини» добре згуртована та підготована до роботи . Кандидати у депутати вивчали, як працюють міські та обласна рада, тож вони добре знають, як необхідно працювати. «Ми йдемо підготовленими і знаємо, що будемо робити у радах усіх рівнів», -підсумував Ткачук.

Отож, на прес-конференції представили частину з кандидатів, які балотуватимуться до рад. Заступник голови міської організації «Батьківщини», активний учасник Революції, який нині балотується у міську раду по округу №4 Роман Перванчук розповів, що після повалення режиму Януковича рівень корупції лише зріс, тож необхідно розпочинати реальну боротьбу. Він висловив упевненість, що серед  кандидатів багато гідних людей – волонтерів, учасників АТО, революціонерів, які зможуть боротися за країну. До влади мають прийти молоді, щоб усунути колишніх комуністів від керівних посад.

Член «Батьківщини молодої», який балотується до Луцької районної ради, Володимир Бут-Гусаїм зазначив, що багато молоді із сіл зараз від безвиході покидають свої домівки

«Якщо молоді не буде там, то завтра-післязавтра ми не зможемо їсти хліба»,  – вважає  Бут-Гусаїм. Тому  він наголошує на необхідності виховання молоді –  закривати сільські клуби, а натомість організовувати молодіжні центри. У таких центрах молодь зможе навчатися та розвиватися.

Кандидат у депутати Луцької міської ради Назар Михалюк вважає одним з пріоритетних напрямків роботи реформування галузі освіти, зокрема введення відкритої системи внесків у школах та створення електронної черги для дошкільних навчальних закладів до того ж, Михальчук знає, як зробити Луцьк привабливим для туристів, у його 27-му окрузі знаходиться один з найдовших в Європі житлових будинків. Проте, на жаль, поки вони знаходяться  у жахливому стані.

Олена Кравчук, яка балотується до Луцької міської ради по 24-му окрузі, вважає, що необхідно працювати з людьми через відкриті громадські приймальні. «Депутат має бути голосом громади у міській раді», – вважає Кравчук. Головними своїми завданнями вона бачить проведення інформаційної кампанії щодо необхідності створення ОСББ.

Кандидат до Луцькради по окрузі №42 Михайло Денисюк запевняє, що завдяки досвіду проживання в США має цікаві ідеї щодо роботи територіальних громад, які можна запровадити й в Луцьку. Планує також вирішувати нагальні проблеми свого округу: ремонт доріг, встановлення освітлення тощо.

Сергій Назарук, який висувається по 5-тому окрузі, у партійній організації же майже 10 років. Він вважає, що разом з командою зможе зробити багато для того, щоб громаді жилося краще. Назарук має неабиякий управлінський досвід, тож готовий його застосувати. «Проблеми округу і району знаю дуже добре – прибудинкові території, дозвілля. Щоб їх вирішити,доведеться важко попрацювати. Але спільній команді молоді це вдасться», –  підкреслив кандидат.

Є у кандидатів від «Батьківщини» й ідеї щодо оздоровлення молоді. Олена Ковальчук, яка балотується по 19-му окрузі,  понад 8 років займається громадською діяльністю,  тож її програма буде спрямована саме на це.

Олександр Герасимик, який балотується у Ківерцівську районну раду по 16-му окрузі, як ніхто знає потреби села – це відсутність шкіл, садочків та місць для проведення дозвілля, внаслідок чого молодь деградує. Тож він хоче змінити ситуацію та показати шляхи для розвитку.

Анна Орєховська, яка балотується по 18-тому округу, вважає, що активізувати молодь до дій необхідно своїм прикладом. Необхідно особисто спілкуватися з людьми, кандидати мають бути недалекими, а працювати для людей. Підтримує колегу й Аліна Мякініна з 10-го округу, яка балотується, щоб змінити стереотипи про політиків і змінити місто на краще.

Наприкінці голова Волинської обласної організації політичної партії «Батьківщина» Григорій Пустовіт зазначив, що команда партії  оновлена на 80-90%, тож вона є «сплавом молодості і досвіду». «Те, що ми підійшли до виборів ґрунтовно, видно по наших списках – люди рекомендувалися партійними осередками, була навіть внутрішньопартійна конкуренція», – підсумував Пустовіт.

«Успіх-кожної молодої людини – Це успіх України», – додав Крулько. За його словами,  команда висуває до Луцької міської ради 40% та до Волиньради понад 30% кандидатів віком до  35 років. Тож політик упевнений,  що молодь, прийшовши до влади, зможе багато у Луцьку змінити до кращого.

2 коментарі

  1. сумно сказав:

    УКРОП це єврейське бандитське кодло, Лучани ми не має права допустити щоб ВОНО пусттилло коріння у нашому рідному краю! ЇХ цікавлять наші багаті ліси та близкий кордон, вони спустошать все довкола! Не допустимо цього! Глосуймо за Миколу Романюка, людину, яка дбатиме про збагачення та добробут народу

  2. Руслана сказав:

    Які нові обличчя, частина цих псевдо молодих патріотів були помічниками, і прихвоснями “ригів” а тепер вони молоді бютівці, яка партія такі і кандидати.

Залишити відповідь