Луцьк: висадили «дерева миру»

Волонтери та просто небайдужі лучани посадили більше півсотні дерев в сквері навпроти комунального закладу Луцький НВК №26 в рамках Всесвітньої соціально-екологічної ініціативи «Дерева Миру».

Про це йдеться в листі, котрий надійшов на електронну скиньку ВАРу.

«Саме 17 жовтня в цілому світі висаджують так звані дерева миру. Це відбувається майже в кожному місті на земній кулі. Що стосується України, то більше 20 міст обласного значення проводять таку акцію в цей самий день разом з нами. Ми вирішили цієї осені висадити садженці липи в сквері навпроти 26-ої школи, бо сподіваємось, що через деякий час тут можна буде обладнати гарну відпочинкову зону для школярів та для мешканців сусідніх будинків», – розповідає координатор акції від організаторів ВМГО «Національний Альянс» Юлія Сливінська.

«Майже за годину ми висадили 57 дерев. Близько 20 саджанців віддали школі №26, вони вже посадять їх з понеділка на власній території разом із школярами», – ділиться враженнями організаторка акції Юлія Євпак, голова ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

В Луцьку акція тривала протягом 16 та 17 жовтня за сприяння відділу екології Луцької міської ради та Волинського обласного управління  лісового та мисливського господарства.

Нагадуємо, що метою ініціативи «Дерева Миру» є проявлення позиції за мир, шляхом висадження дерев, що сприятиме озелененню територій, а також вихованню дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвитку волонтерського руху в Україні.

Залишити відповідь