Фото з відкриття оновленого зоопарку в Луцьку

У Луцьку відбулося відкриття оновленого зоопарку.

Дійство влаштували 18 жовтня.

“Сьогодні у нашому місті свято. Майже шість тисяч лучан прийшли до Луцького зоопарку, щоб побачити, яким він став після реконструкції. Діти щиро раділи, побачивши справжнісіньких левів, ведмедів, тигренят, мавпочок. інших екзотичних звірів, а дорослі приємно дивувалися, у яких чудових, комфортних умовах тепер живуть звірята. Великий комплекс робіт виконано тут в рамках проекту “Модернізація зоопарку в містах Замості та Луцьку, а також створення рекреаційної зони у місті Жешуві з метою розвитку прикордонного природного туризму”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013”, – йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці міського голови Луцька Микола Романюка в Facebook.

5 коментарів

 1. лучанка сказав:

  Голосувати однозначно за Миколу Романюка. Всі інші кандитати є лишень технічними або представниками олігархіних кланів.

 2. спецексперт сказав:

  У Романюка на 16-те жовтня 41% голосів. Це дані спеціалістів Центру Разумкова. Ну другу каденцію Ющенка вони помилились на 0,7%! Романюк з таким рейтингом усіх поставить раком. Цю шеренгу очолить Голєва, а замикатиме Товстенюк.

 3. директор сказав:

  Окрема клітка є і для укропів – почесних громадян Палиці та товстенюка…

 4. вова сказав:

  Обовязково додумайтесь проголосувати за Романюка! Головне не знайте, що він був наближеним до Януковича і перетворив за декілька років дороги в руїни, та і не тільки дороги.
  Ще одне – для чого мені на фотографіях примати людоподібних???

 5. олена сказав:

  А звірі як виглядали нещасними, так і виглядають.

Залишити відповідь