«Батьківщина» розповіла, з чим іде на вибори

Народний депутат України VІІ скликання від фракції «Батьківщина», очільник «Батьківщини молодої» Іван  Крулько розповів, що основними месиджами політичної сили є вимога встановлення справедливих тарифів, індексація зарплат та пенсій та вирішення «земельних питань».

Про це він повідомив 17 жовтня під час прес-конференції.

Отож, Крулько окреслив питання, над якими «Батьківщина» працюватиме найперше. Партія визначила декілька основних проблем. По-перше, це встановлення справедливості щодо тарифоуфорення. За його словами «Батьківщина» залучила провідних експертів, які допомагають розробити та запропонувати уряду шляхи зниження тарифів.

Крулько зазначив, що через несправедливі тарифи частина українці опиналася за межею бідності, адже іноді плата за комуналку» більша, ніж розмір пенсії. Тож «Батьківщина» не розуміє, чому «Нафтогаз» продає газ за майже у сім разів вищою ціною, ніж купує. Тож політик засуджує несправедливу політику уряду.

Другим необхідним кроком є проведення індексацій зарплат  та пенсій. Рішення щодо оподаткування пенсій політик назвав антиконституційним.

Третім, проте не менш важливим напрямом роботи Крулько назвав земельне питання. Політик висловив впевненість у неможливості дешевого збуту землі олігархам. Тому мораторій на продаж земель треба продовжити принаймні допоки не розвинеться ринок землі.

Також політик наголошує на необхідності збільшення можливостей для розвитку молоді. Тож у «Батьківщині» розробили новий законопроект  про молодь – «своєрідну Кнституцію», яка окреслює можливості розвитку молодіжної політики. Закон будували на основі проаналізованих аналогічних європейських законів.

Тож серед пропозицій також створення всеукраїнської мережі молодіжних центрів  – майданчиків для розвитку та патріотичного виховання молоді.

2 коментарі

  1. віра сказав:

    УКРОП це єврейське бандитське кодло, Лучани ми не має права допустити щоб ВОНО пусттилло коріння у нашому рідному краю! ЇХ цікавлять наші багаті ліси та близкий кордон, вони спустошать все довкола! Не допустимо цього.!

  2. надія сказав:

    Палиця це всього лишень маріонетка та інструмент діститися олігархам та бандитим до влади в Луцьку та Волині загалом. Волиняни, Лучани, Мимаємо цьому запобігти!

Залишити відповідь