Описали нову форму поліції

У Кабінеті міністрів України детально описали нову форму поліцейських. Окрім обмундирування, до переліку включено і спорядження.

Про це пише УНН з посиланням на прес-службу МВС.

Так, Кабмін на своєму засіданні затвердив опис і зразки предметів однострою нової української поліції. До цього опису, окрім елементів обмундирування, включене спорядження – спальні мішки, тактичні рюкзаки, термоізолюючі килимки.

Згідно з описом, поліцейські отримуватимуть шапку-вушанку, флісову шапку, зимову трикотажну шапку, чотири види кашкетів, два види кепі, берет, зимову і літню балаклаву.

Також у комплекті передбачені зимове пальто, чоловічий або жіночий плащ, чотири види курток, зимові і літні комбінезони, костюми з куртки і брюк – звичайний і спеціального призначення, чотири види костюму з сорочкою, костюм з кітелем і брюками, костюм з кітелем і спідницею, два види плаща-накидки, костюм-дощовик, два види маскувального костюму, маскувальний халат, літні брюки.

Крім того, поліцейські отримають, сорочки, спідниці, джемпери, светри, фуфайки, термобілизну, кілька видів галстуків, рукавичок, кашне, шкарпетки, жилети, розвантажувальні поясні системи, тактичні рюкзаки, спальний мішок, термоізолюючий килимок.

Їм видаватимуть також кілька видів черевиків, чобіт, ременів, нарукавних знаків, кокард, аксельбантів. Документ також описує нові гудзики, погони та інше.

Залишити відповідь