Нововолинськ: для військових зібрали 3,8 тисячі

У Нововолинську в рамках акції “Допоможи солдату” на потреби 14-ї ОМБ зібрали понад 3,8 тисячі гривень.

Про це пише видання Буг.

Щоб допомогти армії, люди стають волонтерами і за власним бажанням займаються закупівлею необхідного обладнання, амуніції і продуктів для окремих батальйонів. Один із способів надати таку допомогу запропонували члени Спілки ветеранів АТО.

Допомогти солдатам нововолинці мали можливість під час проведення акції зі збору коштів бійцям, які пізніше призначать на закупівлю того чи іншого обладнання, одягу та засобів захисту. Ініціатори акції впевнені, що спільними зусиллями, навіть по кілька гривень, можна зібрати мільйони, здатні врятувати життя десяткам наших сміливих хлопців.

У День захисника України нововолинці підтримали бійців, що відстоюють рідну землю. Члени Спілки ветеранів АТО разом з громадськими активістами після закінчення акції підрахували гроші. Зібрати загалом вдалося 3805 гривень.

Майор запасу Сергій Ребітва впевнений, що ці гроші допоможуть нашим бійцям. Він побажав хлопцям витримки і миру, якого вони так давно чекають.

Спілка ветеранів АТО створена для координації зусиль у забезпеченні захисту політичних, економічних, соціальних прав, а також наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги. Її члени беруть активну участь у громадсько-політичній діяльності, проводять масові заходи, долучаються до виховання у молоді та підлітків високих морально-етичних якостей, патріотизму, готовності захищати державу.

 

Залишити відповідь