Із Луцька на схід волонтери повезли чергову допомогу

Теплі речі, буржуйки, бойлери та продукти харчування завезуть на схід волонтери центру «Серце патріота».

Черговий вантаж допомоги для українських військових на схід вирушив із Луцька 15 жовтня, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Як повідомив керівник центру «Серце патріота» Сергій Балицький, допомогу цього разу везуть восьми військовим підрозділам у Новотроїцькому, Карлівці, Васюківці, Краматорську, Слов’янську та Костянтинівці. Оскільки наближається зима, українським військовим на схід доставлять теплі речі, спідню білизну, бойлери, берці, буржуйки, продукти харчування тощо.

Один із засновників волонтерського центру, ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко зауважив, що допомогу на схід возитимуть доти, доки не завершиться війна. У разі припинення військових дій на сході волонтерський центр надалі допомагатиме родинам загиблих бійців, сиротам, вдовам на Волині.

До допомоги бійцям долучилися працівники Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, низка волинських підприємств та приватних підприємців, залучили також кошти, зібрані під час благодійних концертів освітян.

Залишити відповідь