Історія від волонтера: байдужість керівництва шпиталю

Головний лікар шпиталю не захотів користуватися безкоштовною допомогою відомого лікаря Олексія Виговського.

Про це у соціальній мережі Facebook написала волонтерка Наталія Ариванюк, яка опікується пораненими бійцями.

Подаємо її допис без змін:

«Прекрасний боєць Микола, який 8 місяців тому повернувся з війни і з яким ми сьогодні провели більшу половину дня – по лікарях і лікарнях! Історії з фронту просто вражають і на голову не налазять, це при тому, що хлопець дуже скромний і зовсім не болтолог, і я вже різне чула й бачила…що йому прийшлось пережити, нехай Бог милує!

Діагноз дуже специфічний, треба ще здати купу аналізів стосовно ендокринної системи і по факту лікарі приймуть рішення оперувати чи лікувати! До того ж контузія і порушення слуху!

Хочу подякувати нашим професійним лікарям обласної лікарні в особі Саши Дудар, Бобрик Іван та інші, які як завжди оперативно і на найвищому рівні провели всі обстеження та консультації!

Сталось так, що ЛОР в обллікарні був у відсутній і я попросила свого кума Сергія домовитись в клініці лікаря Виговського, щоб прийняли нас без запису, поза чергою. Ось тут і було моє здивування, якась така злість і образа взяла!

Миколку обстежили на найсучасних апаратах, приділили максимум уваги, все абсолютно безкоштовно, і тут Олексій Андрійович Виговський розповідає, що був в шпиталі у головного лікаря, як тільки почались військові дії, потім про себе в дзвінках нагадував кілька разів, пропонував надання своєї допомоги для хлопців, абсолютно безкоштовно, міг приїздити на виклики, просив залучати до операцій, хотів бути потрібним! А про репутацію цього лікаря мабуть кожен чув і знає! І за понад рік часу, ЖОДЕН РАЗ Шпиталь не використав його пропозиції, не запросив, не направив жодного бійця, а один Микола між іншим в шпиталі лежить вже третій раз, а порушення слуху майже в кожного!

До речі, приватний лікар Виговський щойно повернувся з симпозіуму, який проходив в Дніпропетровську і був присвячений темі «порушення слуху в наслідок вибухової травми».

12115934_884563348275384_8818885235394786995_n

волонтерка Наталія Ариванюк

1 коментар

  1. Марія сказав:

    Чому не називається прізвище? Хоменко Олександр – корупціонер і екс-регіонал в одній особі, має совість ще балатуватись в депутати. Ганьба!!!!

Залишити відповідь