На Волині з гуртожику зроблять дитсадок

У селі Сереховичі Старовижівського району колишній гуртожиток переобладнають під дитячий садок.

Практично в кожному селі бовваніє недобудований об’єкт: десь світить дірками вікон дошкільний заклад, десь – школа чи спортивний зал. І всюди люди просять одного – завершити колись розпочате, бо діти зростають та здобувають знання у направду жахливих умовах, – повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

До прикладу, у Сереховичах функціонує добротна школі І – ІІІ ступенів (на фото). Навчається 112 учнів, працює 25 учителів. Натомість є проблема із садочком. А якщо точніше, то такого закладу в селі взагалі немає. Та не дарма кажуть: немає безвихідних ситуацій. Пропозиція громади – облаштувати садочок у приміщенні, де колись функціонував гуртожиток для школярів із сусідніх сіл. Нині учнів довозять до альма-матер шкільним автобусом, відтак будівля пустує.

– Якщо громада має відповідну ініціативу, то нам – гріх її не підтримати, – підкреслив Володимир Гунчик, поспілкувавшись із мешканцями Сереховичів та педагогічним колективом закладу. – Тим більше, що проектну документацію вже виготовили. З усією відповідальністю заявляю: наступного року садочок здамо!

Щоправда, представникам місцевого самоврядування та районному керівництву доведеться попрацювати ще цього року: виконати певні роботи, оформити необхідні папери й подати їх, аби об’єкт можна було внести до переліку тих, які зводять за кошти державного фонду регіонального розвитку

Залишити відповідь