Кандидата в мери Луцька не пустили на прес-конференцію Товстенюка

Скандальний інцидент стався сьогодні в Луцьку. Кандидатку на посаду міського голови Луцька, активістку “Правого сектору” Оксану Марищук (на фото) не пустили на прес-конференцію екс-керівник фонду “Новий Луцьк” Ігоря Палиці та чинного голови правління фонду Олександра Товстенюка.

Інцидент трапився 14 жовтня, – повідомили в прес-службі активістки.

Як відомо, Палиця, Товстенюк, військові, які кандидують від “Укропу” до місцевих рад, давали прес-конференцію присвячену відзначенню Дня захисника України в Луцьку.

Захід відбувався у публічному місці – Палаці культури Луцька. Раніше про акредитацію на конференцію не повідомляли.

“Оксана Марищук вирішила послухати свого конкурента. Однак у фойє Палацу культури її зустріли троє чоловіків у військовій формі, що за вказівкою молодої дівчини, яка не представилися, перегородили Марищук шлях. Вони стверджували, що захід закритий і її не пропустять.Марищук спробувала обійти, але чоловіки перегородили дорогу. Двоє з них поводили себе агресивно. Зрештою Марищук здалася і вийшла на вулицю, де зустріла Ігоря Палицю та Олександра Товстенюка”, – повідомили в прес-службі.

Кандидатка розповіла, що прийшла, щоб поспілкуватися з ними, але на прес-конференцію не пропустили. На це Палиця сказав, що не може з нею поспілкуватися, бо треба йти до журналістів, та запропонував прийти на прийом в офіс “Нового Луцька”.

Натомість Марищук поскаржилася на брехню, яку написала в газеті, яка належить Ігорю Палиці, “Хроніки Любарта”. Мовляв, її безпідставно звинуватили у популізмі та запропонувала перейменувати її в “Хроніки Брехні”. Також розповіла, що з незрозумілих причин на зйомки програми “Протилежний погляд” не прийшов Товстенюк.

Реакція Палиці її подивувала. Спочатку він слухав її, а коли вони зайшли в Палац культури той сказав, що може допомогти Оксані Марищук потрапити на лікування в психлікарню, після чого пішов у бік зали, де відбувалася прес-конференція.

До слова, кандидата на посаду міського голови не пустили на цей захід разом з трьома журналістами.

Оксана Марищук порівнює такі дії олігарха та його охоронців з режимом Януковича.

“Ігор Палиця нічим не кращий за олігархів режиму Януковича. Своїми діями він обмежує свободу слова та показує неповагу до представників територіальної громади, яка є головним елементом місцевого самоврядування, що прописано в ст. 140 КУ”.

Щодо Товстенюка, Марищук висловилась: “Його політтехнологів треба звільнити та залишити без оплати їх послуги, оскільки “сильний лідер” і Товстенюк – несумісні речі”.

Частину розмови Оксани Марищук з керівниками “Нового Луцька” вдалося записати на відео. Однак через агресію одного з помічників Товстенюка зйомку довелося припинити.

 

2 коментарі

  1. ZMIй сказав:

    У активістки своя прес-служба?:))) Ну клоуни:) Прес-конференція тому так і зветься бо для преси, а вона лише кандидат, то у чому питання?! Приходити і провокації влаштовувати?

  2. Ярош сказав:

    Я б таку бабу нікуди не пускав. Правий сектор волині єх ви мужики неотесані, ви що геї ….

Залишити відповідь