Наче космонавтів відбирали, – майбутній луцький поліцейський

Майданівець та азовець Сергій Мерчук пройшов відбір у поліцію Луцька.

Про це він розповів Волинському агентству розслідувань.

Завершився відбір до нової поліції Луцька. Серед кандидатів, які його пройшли – Сергій Мерчук. Хлопець був активістом 35-ї сотні Самооборони Майдану під час Революції гідності, окрім того служив у полку «Азов».

«Завершився відбір на навчання кандидатів в нову поліцію ху-х нарешті. Бо то наче не поліцейських відбирали а космонавтів)) З майже 5000 тисяч кандидатів відібрали за неофіційними даними 200-300 чоловік, серед них і опинився я))навчання буде тривати 8 тижнів, потім присяга і в кінці грудня до роботи», – розповів майбутній поліцейський.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ: СЕРГІЙ МЕРЧУК

За його словами, відбір був складний і «навіть засекречений», однак, був організований досить професійно.

Також Мерчук розповів, що чув багато пліток, ніби за місце у новій поліції можна домовитися. Та сам Сергій з вимаганням грошей та вирішенням справи завдяки знайомству не стикнувся.

«Є все ж надія що все буде добре, бо в процесі познайомився з толковими козаками, додає впевненості,що туди пройшли толкові хлопці і дівчата і те, що про зарплату мова йшла досить рідко», – зазначив він.

Окрім участі у відборі у поліцію, Мерчук балотується від партії «Громадський рух «Народний контроль» у Волинську обласна раду по округу №14, у Ківерцівську районну раду по округу №33 та у Луцьку міську раду по округу №32.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ПЕРЕДВИБОРЧИЙ ЛУЦЬК: «ІГРИ ПАТРІОТІВ» ОКРУГУ №32

За його словами, він хоче служити країні, тому поки не знає, що обере депутатство чи поліцію, якщо виграє вибори.

1 коментар

Залишити відповідь