Стара Вижівка: севастопольця судили за покривання вбивці

Уродженця Севастополя судили на Волині за свідоме приховування тяжкого злочину. Чоловік достовірно знав про те, що його товариш вбив односельчанина.

Про це пише Під прицілом.

Нагадаємо, трагічна подія трапилася в серпні цього року в селі Мизове Старовижівського району. Так, рецидивіст із цього села на власному подвір’ї убив 51-річного чоловіка. На жертву він напав з сокирою. Пізніше правоохоронці виявили рубані рани на голові, шиї, руках та ногах. Від отриманих травм чоловік помер на місці, після чого протягом тижня вважався безвісті зниклим. Вбивця ж закопав труп на власному подвір’ї.

А «замести» сліди допоміг його товариш. Він змив сліди крові жертви в підсобному приміщенні, де вбивця розчленував тіло. Опісля обоє пішли ховати тіло у вигрібній ямі двору.

Під час досудового розслідування між прокурором і обвинуваченим була укладена угода про визнання обвинуваченим винуватості. Відтак, Старовижівський районний суд ухвалив угоду про визнання винуватості. Та визнав винним у приховуванні злочину і призначив йому узгоджене сторонами покарання у виді одного року позбавлення волі.

Залишити відповідь