Сенсаційне попередження про третю навалу старателів: що роблять силовики

Волинські силовики працюють над тим, щоб не допустити третьої навали бурштинокопачів на Волинь.

1 жовтня, після так званої другої навали приїжджих бурштинокопачів, яка закінчилася масовими затриманнями “гостей”, в інтернеті з’явилася інформація про третю хвилю.

Користувачі соцмереж поширюють повідомлення з заголовком “Приватна армія Коломойського і кримінальні авторитети готують бійню на Волині”.

У ньому йдеться про те, що кримінальні авторитети Вова Морда, Андрєй Нєдєля та права рука Ігоря Коломойського Ігор Палиця є ініціаторам бурштинових бунтів у Маневицькому районі. Вони ж нібито готують третю навалу копачів, під час якої, як йдеться в публікації, планують влаштувати стрілянину.

“В ній візьмуть участь озброєні відморозки, які готуються влаштувати бійню, яка завершиться смертями і цивільних, і силовиків… Їхня мета – розвернути на Волині війну з силовиками. Таким чином вони реалізують простий план з двох пунктів: 1) Розхитати район та показати чинну владу області, від голови облдержадміністрації до начальників міліції, безсилими в боротьбі з бурштинокопачами. 2) Вимагати їх зміщення і поставити на керівні посади в області своїх людей – голову ОДА, голів РДА, начальників міліції, прокуратури, СБУ. Після чого вони зможуть спокійно займатися видобутком бурштину”, – повідомляє автор..

ДИВИТИСЯ ФОТО ЗАТРИМАННЯ БУРШТИНОКОПАЧІВ

На думку автора, мета цих дій – розбалансувати регіон, змінити керівництво держаних та силових органів на “своїх” людей і підпорядкувати нелегальне бурштинокопання. Для цього

Крім того буцімто команда Палиці хоче скористатися цією “акцією” у виборах народного депутата в 23-му окрузі. Він вийде в ролі рятівника на чолі приватної армії “Варта порядку”, вгамувавши бунти бурштинокопачів, – стверджує автор.

На підтвердження слів опублікували фото, зроблені, як стверджує автор, 2 вересня.На фото видно ресторан “Курінь”, з якого виходять згадані вище кримінальні особи та представники фонду “Новий Луцьк”.

ВАР поцікавився у силовиків, чи перевіряють вони цю інформацію та що робиться для недопущення нових бурштинових бунтів.

 

Так, в управлінні СБУ кажуть, що інформацію перевіряють.

Наразі ж, пояснили у прес-службі, відомство постійно здійснює комплекс заходів по недопущенню вчинення будь-яких неправомірних дій на території області. Проводиться обов’язкова  перевірка різноманітної інформації, що надходить до управління. Спільно з іншими правоохоронними органами проводять заходи зі стабілізації ситуації у регіоні в сфері незаконного видобування  бурштину.

Для своєчасного виявлення та ефективного запобігання неправомірним діям в УСБУ у Волинській області цілодобово працює «телефон довіри». Про порушення просять повідомляти за телефоном (0332) 24-40-25, 097-7-911-911.

 

Проводять розслідування у межах розпочатого кримінального провадження щодо незаконного видобутку бурштину і  у прокуратурі області. У прес-службі відомства повідомили, що слідчі перевіряють усю інформацію, яка надходить під час розслідування, для того, щоб встановити організаторів.

«Наразі правоохоронні органи Волині разом із громадськими активістами вживають заходів задля недопущення незаконного видобутку бурштину. Територія патрулюється, встановлені міліцейські блокпости. Це все зроблено щоб попередити і не допустити», – повідомили у прес-службі прокуратури.

 

«Інформація, яка викладена у цій статті, правоохоронцями активно перевіряється, ведеться службове розслідування, про результати якого буде повідомлено. Правоохоронці цю інформацію не залишили поза увагою», – прокоментували у прес-службі міліції. До того ж, зараз міліціонери забезпечують охорону громадського порядку на території, де здійснювали незаконний видобуток бурштину. Ситуація, за словами представників правоохоронних органів, стабільна. Охорону забезпечують спецпідрозділами та додатковими силами.

«Територія охороняється. Правоохоронці роблять усе можливе, щоб не допустити третьої навали», – додали у прес-службі міліції.

6 коментарів

 1. Ятрань сказав:

  Навіть багато не треба думати, просто посудіть з фотографій вище, там де на фото і є Аслан і бандюке , присутня Конмтанкевич, ця баришня є людиною Палиці і ви думаєте вона просто прийшла з ними попити чайку?

 2. Клапан сказав:

  Ясно що Палиця замішаний в темі бурштина в Маневичах, вони хочуть справді показати що вони не бояться ні міліції і нікого.

 3. Квач сказав:

  Палиця ж хоче по цьому округу йти в Верховну раду, а вибори не призначають, от і він почав робити там кіпіш

 4. Третя сказав:

  ну я ви думаєте Палиця все добився чесним шляхом, звичайно що ні, він і тримає звязок зі всякими бандюками і я більш ніж впевнена що він обіцяє їм кришування бурштину у нас на Волині і він всі свої сили віддасть щоб прийти на виборах по 23 округу.

 5. Андрій сказав:

  А може вони в СНУ на заочний хочуть без ЗНО поступити, от і пригощають Коцана і Ко

 6. Анонім сказав:

  Де ВВБ МЕНТОВСЬКЕ, хто з УОС фото злив?

Залишити відповідь