Є свіженькі поодинокі ями, ‒ активіст про маневицькі ліси

Активісти ГО «Автомайдан України» провели «вилазку» в меневицькі ліси.

Про поїздку 2 жовтня розповів у себе на сторінці у Facebook Андрій Попик.

Автомайданівець відзначає «доволі професійний підхід працівників правоохоронних органів». «Перекриття підходів і перевірка автомобілів відбувається досить професійно і що саме головне культурно», ‒ пише він.

Проте, за словами Попика, у лісі зафіксували багато місць, де бралися свіжі проби на предмет наявності бурштину, навіть є поодинокі ями. «Трофеї: три лопати і каністра, знайдені в кущах і будуть передані на Схід», ‒ звітується активіст.

«Річ про те, що буде далі з таким ставленням до рідної землі? Річ про те, що народні обранці (як у Верховній так і Обласній зраді) донині відкладають вирішення цього важливого для області питання. Останнє засідання облради мало!!! Розглядати його аж 33 у списку питань на засіданні і так і не розглянули. Бідолашні зголодніли, а потім не змогли зібратись, певно переїли», ‒ обурюється ситуацією Попик.
«А тим часом там зібрались ледь не пів України працівників МВС в повному озброєні, ледь не через кожні два дні сутички з бидлом, яке окрім грошей, котрі до речі в 90% пропивається, нічого не бачить. Практично усі громадські організації Луцька долучились допомагати міліції забезпечувати порядок. Невже це не першочергове питання в області, яке потребує негайного вирішення? Чи будемо чекати збройних сутичок і перших 200-х, тільки не з війни на Сході, а тут у нас?  На сьогодні є певні застереження нової хвилі прояву непокори «незадоволених і ображених» бурштинокопачів», ‒ пише він.

«Панове обласні «народні» депутати пропоную вам сьогодні провести чудовий і гарантую не забутній день у спілкуванні з вашими «виборцями» (правда чомусь там 90% з Рівненщини) на предмет законності їх дій і яке це дає «покращення» для Волинського краю», ‒ резюмує Попик і додає фото лісу.

Залишити відповідь