Збирають гроші на лікування волинському прикордоннику

Волинський прикордонник Вадим Гаць два тижні тому переніс складну операцію і зараз контрольні рентген-знімки свідчать, що операція минула успішно.

Про це у соціальній мережі Facebook написала волонтерка Наталія Соколова.

Волонтерка поділилася новинами з Київської обласної лікарні, де зараз перебуває військовий. Після складної операції минуло вже два тижні.

«Рентгенівські контрольні знімки показують, що операція пройшла успішно – професори Анкін і Петрик хлопця склали ідеально. Вже зняли шви і сьогодні нога зігнулася на 30%!» – пише вона.

Водночас у хлопця зараз – шалені болі, підвищується тиск і температура. Тобто до виписки – ще далеко.

«На сьогодні Київський шпиталь прикордонників контролює процес лікування, допомагає з ліками, військові лікарі приїздять особисто, вирішили питання оплати другої пластини. Як тільки буде можливо, Вадима переведуть на лікування до шпиталю. Ліки за списком частково надає шпиталь , частково забезпечують волонтери», – пише Соколова.

Вона зазначає: «Прикордонник двічі був в зоні АТО. Отримав сильну психологічну травму після гибелі поруч бойових побратимів. Зараз за психічний стан Вадима бореться психолог обласної лікарні Ірина Вололимирівна. Мама каже, що після її візитів син змінюється на очах! Пані Людмила Гаць просить щиро подякувати та низько вклонитися всім людям, хто допоміг з коштами її травмованому сину. На картку Вадима надійшло за весь час 16 123 грн! З них мама проплатила одну пластину – 6 400 грн. 9 723 грн вже витрачено на ліки для сина. Нам представили всі чеки», – пише Соколова.

Допомогти бійцеві можна, переказавши кошти на його картку:

ГАЦЬ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ (Приватбанк) 5168 7572 2223 4918.

Залишити відповідь