Я жив, як рослина, – волинський боєць про життя до Майдану

Майданівець та ветеран АТО Олексій Кушнєр розповів про своє життя до Майдану та про події на Сході.

Про це інформує Громадське. Волинь.

ПРО ЖИТТЯ ДО МАЙДАНУ

Після завершення навчання у Ковельському медичному коледжі Кушнєр працював фельдшером у фельдшерсько-акушерських пунктах у селах Борове та Рівне Любомльського району  4 місяці.

«Я завжди прирікався з керівництвом амбулаторії, тому що я все виконував по інструкціях, а вони вимагали від мене – «тяп-ляп» зробити. І за це мене людини полюбили», – згадує він.

Олексій розповів про випадок, коли в однієї з його пацієнток трапився інсульт і він відмовився везти її по поганій дорозі до лікарні, мовляв «не довіз би по такій дорозі». За тиждень Олексію вдалося «відходити» бабусю.

«Тоді в мене почалася велика навала бабусь на ФАП (фельдшерсько-акушерський пункт, – авт.) Це побачило керівництво сільської ради і мені дали ще один ФАП. Мені було 18 років і в мене в підпорядкуванні було 2 ФАПи. Населення – близько тисячі людей, дуже багато було малих дітей. Я вранці, як йшов на роботу, так і до ночі на протязі чотирьох місяців», – розповів хлопець.

За його словами, він вимагав гроші на ліки у керівництва, мовляв, хотів зробити максимум для селян.

ПРО СЛУЖБУ В АРМІЇ ДО ВІЙНИ

У листопад 2002 року Кушнєра мобілізували в армію. Він служив у пожежній обслузі військово-повітряних сил.

«Через те, що я досить прискіпливо ставився до керівництва тої сільської ради, вони не дуже хотіли, щоб я повернувся і я, по суті, так само не горів бажанням. Я просто побачив, що я молодий і мені треба все ж таки якісь гроші на прожиття, а не просто так, щоб рахувалося. Я почав працювати у сфері торгівлі у місті Ковелі», – мовив колишній медик.

Працював Олексій в алкогольній сфері. Жартує, що усі дивуються, як він так довго працював у цій сфері не спився.

ПРО ПЕРЕЛОМНИЙ МОМЕНТ

«В один прекрасний момент я втомився від цього життя, тому що в Ковелі, коли наступає вечір, немає по суті немає чим зайнятись крім, як піти і посидіти десь з друзями або сидіти вдома дивитися телевізор. Я жив, як рослина. Моє життя, по суті, полягало, що я щодня вставав вранці і йшов на роботу, ввечері повертався. І це тривало роками. Люди, які мене оточували, вважали мене цікавим, бо я завжди старався десь поїхати, щось побачити, але мене це не задовольняло, тому що я не бачив розвитку для себе», – розповів Кушнєр.

ПРО МАЙДАН

Для Олексія Майдан розпочався перед Новим Роком з моменту повалення пам’ятника Леніну.

«В мене були друзі, яких задовольняє ситуація, в якій, по суті, вони живуть. Вони в розмовах можуть критикувати, але вони ніколи не підуть зі мною і не будуть щось робити. Вони вже всі поодружувалися, повиходили заміж, в них є діти, вони вже живуть в своєму маленькому світі і це їх, по суті, задовольняє. Я не бачив перспектив для себе розвитку в цій державі», – йдеться в інтерв’ю.

Дивитися все інтерв’ю:

Залишити відповідь