Міністра оборони попросять допомогти вернути зброю у луцькі школи

Депутати Луцької міської ради просять Міністра оборони посприяти поверненню у луцькі школи малокаліберні гвинтівки.

Про це йдеться у зверненні, підтриманому на сесії 30 вересня.

Депутати звернулися до Міністра оборони України, генерал-полковника Степана Полторака, Голови Товариства сприяння обороні України Віктора Тімченкова, Голови Волинської обласної організації Товариства сприяння обороні України Володимира Запорожченка, керівника Волинського обласного військового комісаріату Романа Кулика.

Вони хочуть «втручання всіх сторін у ситуацію, що склалася, та допомоги в поверненні та забезпеченні навчальних закладів системи загальної середньої освіти м. Луцьк навчальною бойовою зброєю (малокаліберні гвинтівки)», зважаючи на війну в країні та необхідність володіння навичками стрільби для учнів.

Як розповів депутат Євген Ткачук, він ще у лютому звертався із подібним запитом, проте управління освіти та науки нічого не зробило для повернення малокаліберних гвинтівок у школи.

Головний освітянин Луцька Олег Гребенюк відповів, що макети автоматів забрали із шкіл у 1999 році, а у 2013 – у малокаліберні гвинтівки. 52 гвинтівки зберігаються в УМВС, а макети – у військовій частині у Володимирі-Волинському. Він відповів, що в школах немає відповідної сигналізації та охорони для зберігання зброї. Тому її повернуть, коли в школах будуть відповідні умови.

Залишити відповідь