Луцькі депутати провалили звернення щодо скандальної забудови

Депутати Луцької міської ради не підтримали зобов’язання малого підприємства «Турія» облаштувати інший доїзд до будівельного майданчика на вулиці Стрілецької та провести благоустрій території.

Таке рішення прийняли під час сесії міськради 30 вересня.

Ініціатор рішення Павло Данильчук пропонував зобов’язати скандального забудовника «внести зміни до планувальної документації будівництва 18-квартирного житлового будинку на вул. Стрілецькій, 21б, скасувавши доїзд до ділянки з вулиці Стрілецької і передбачивши натомість доїзд з вулиці Яровиця».

ЧИТАТИ ПРО ІСТОРІЮ БУДІВНИЦТВА

Також він хотів зобов’язати забудовника «з метою налагодження добросусідських стосунків встановити на умовах спонсорської допомоги необхідне обладнання для дитячого ігрового майданчика відповідно до технічних вимог на земельній ділянці спільного використання вказаних багатоквартирних житлових будинків».

Проте депутат Андрій Козюра пояснив, що міська рада не повноважна вказувати приватному забудовнику, що йому робити. А ініціатора рішення він звинуватив у бажанні отримати «політичні дивіденди».

Натомість Павло Данильчук відзначив, що ситуація є критичною, бо забудовник не йде на спілкування, а тим часом будівництво ведеться.

 

Залишити відповідь